?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
кров і грунт. 
24th-Mar-2016 01:49 pm
roma
як з"ясувалося, я не маю права називатися українською націоналісткою.

Костянтин Рахно

Ну й насамкінець: бути націоналістом може лише людина, що приналежна до нації в прямому сенсі, тобто у випадку українського націоналізму є за походженням етнічним українцем, має українську кров. Навіть найдостойніша, найщиріша, найприязніша до всього українського людина, що української крови не має, може бути лише симпатиком українців і України, патріотом України, якщо це її Батьківщина. Від палкої й щирої симпатії до Чилі, Шотландії, Білоруси українець не стане шотландським, чилійським або білоруським націоналістом. Але в тому, щоб бути симпатиком якоїсь країни, немає нічого поганого.

Крім того, самі по собі визнання українців окремим народом, визнання й знання української мови, якась (ситуативна) політична позиція на підтримку якоїсь української партії, українського уряду чи ще чогось українського теж іще не роблять українським націоналістом. Це все може сповідувати людина й ненаціоналістичних переконань (навіть комуніст, соціяліст, соціял-демократ, анархіст), а також люди без чітких політичних поглядів.
Comments 
24th-Mar-2016 12:21 pm (UTC)
А этому господину имя Эймон де Валера что-нибудь говорит?
24th-Mar-2016 12:54 pm (UTC)
сомневаюсь.
он долго цитировал мне аннотации на книги моего папы и спрашивал, почему это российский издатель называет его отечественным автором.
24th-Mar-2016 01:05 pm (UTC)
Кому и верить в нацвопросе, как не российскому издателю? Я своими глазами видела в аннотации "немецкий писатель Кафка"...
24th-Mar-2016 04:54 pm (UTC)
"має українську кров" - well, at least he doesn't mince word, fucking Nazi.
24th-Mar-2016 05:04 pm (UTC)
пропорції української крові треба вирахововувати чи там кажного еритротроцита перелічити? а про донцова шо каже?
This page was loaded Feb 22nd 2018, 4:32 pm GMT.