?

Log in

Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
корисна ініціатива 
8th-Jun-2016 03:05 pm
vinochok
‎Roman Melnyk‎ до "И так поймут!"

Давайте зробимо Google Maps українською - пропоную всім редагувати російські назви компаній, які позначають себе на гугл картах, і змінювати їх на українські. Маркування території українською - це мега важливо, і не вам це треба пояснювати. Це робиться досить легко: 1) знаходите будь-яку російськомову назву (наприклад Новая почта) 2) натискаєте на неї і в лівому вікні тиснете - "запропонувати виправлення" 3) далі натискаєте на назву "Новая почта...." і внизу з'являєтсья рядок для введення нової. 4) вводите нову і натискаєте зберегти. Через пару годин вам на пошту відповість гугл, що виправлення прийняті. Вчора зробив близько 100 редагувань на карті Києва. Скріншот пошти додаю.ОНОВЛЕНО: у відповідь на зацікавлення темою, створив окрему закриту групу для координації роботи по масовому перейменуванню на гугл картах. Приєднуйтеся!
Comments 
8th-Jun-2016 02:11 pm (UTC)
зміни внесені таким чином переважно відхиляють, просять "не псувати російську назву", натомість окремо додавати українську версію через https://www.google.com/mapmaker - що суттєво менш зручно.

за замовчуванням вийшло, що я наредагувала "російські" (переважно суржикові) назви - це при тому що у мене англійський гугл-екаунт, в броузері лише англ-нім-укр, і спеціально вибрала українську.
This page was loaded Jul 21st 2017, 4:48 pm GMT.