?

Log in

Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
порно для жінок 
6th-Feb-2017 08:52 pm
flower
коли ми були в Штатах, в крамниці товарів для листування (різні конверти, листівки, папір різних кольорів і малюнків та інша краса і сила) потрапили мені на очі книжечки серії Порно для жінок.
кілька фотографій з підписами з них я постила в жж.


всього їх було п"ять:
порно для жінок, порно для жінок певного віку -- із трішки старшими чоловіками, жорсткіше порно для жінок, порно для працюючих жінок і порно для молодих мам.

в усіх цих яскравих гарно оформлених книжках акуратні чисті гарні добре вдягнені чоловіки знову займаються хатньою роботою і дітьми, демонструють повагу до жінки і її інтересів, поводяться ввічливо і турботливо.

був ще в цій серії буклет з листівок з цих книжок -- одна листівка, один чоловік, один вид хатньої роботи -- але їх я всі роздарувала подругам і приятелькам.

цю серію книжок вигадав і створив Кембріджський кооператив з жіночої порнографії.
ці відважні жінки хотіли перевинайти порнографію як те, що збуджує жінок -- і не так, як це собі уявляють прищаві підлітки, а як це відбувається в дорослому житті, коли хатня робота накопичується і висить тягарем на шиї, і саме розуміння, що твій партнер не допомагає тобі по хаті, а чесно і з ентузіазмом виконує свою частину побутових обов "язків без скарг, шатнажу чи ниття -- воно тішить. це усвідомлення, що ви разом.

після появи цих книжок на Урбан Дикшенері (онлайн-ресурс, який фіксує новотвори в англійській мові) з"явилася стаття choreplay -- гра слів з "хатній обов"язок" і "прелюдія" -- коли жінку збуджує, що чоловік робить щось по хаті.

і дійсно -- як показують численін дослідження, в тих родинах, де жінка і чоловік справедливо ділять хатню роботу і виконують її, сексуальне життя насиченіше і приємніше для обох сторін.
хоча б тому, що в жінки є на той секс час і сили.
This page was loaded May 23rd 2017, 6:37 pm GMT.