?

Log in

Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
Recent Entries 
ass
ми зараз з малою в Луцьку. дістала з антресолів книжку-панораму до 30-річчя Зоряних війн, яку привезла зі Штатів. це єдина книжка-панорама в хаті.
почала показувати її малій. мала дивилася з великим інтересом на усі зоряні кораблі -- але найбільше їй сподобалися ранкор і Дарт Вейдер.
вона навіть повторювала за мною всі назви, які я їй казала.

зі.
а перед тим вона залізла мені на руки, хотіла поцілувати, але заявила, що я yucky і що мене треба чіщі-чіщі, тобто вмити. почала слиною на пальці витирати мені обличчя -- щоки, брови, ніс, губи, лоб, по колу пройшлася так рази три, поплювала на руки і стряхнула їх, ніби закінчила роботу, потиснула мені руку, поцілувала в лоба, сказала мені, що вона мама, а я мала, і пішла собі :)
13th-Feb-2017 09:04 pm - Сальна церемонія
ass
Originally posted by bartalomeo at Сальна церемонія
Тут пан Юрій Винничук поставив питання руба про те, що, мовляв у японців та китайців чайна церемонія є, а в нас сальної церемонії нема. І от згадалася мені історія моїх японських мандрів, яку я вирішив винести з коментарів і розповісти всім.

Коли я був в Японії, то привіз туди літаком два кілограми сала та три літри перцівки.За японськими митними правилами вартість алкоголю, що ввозиться не має перевищувати 2000 долярів, а мої три літри тягнули ну максимум долярв на 20-30, так що проблем не було. Отже Японія. Спочатку ми пили саке в Хіросімі, а потім переїхали шинкайсеном в Нагасакі, і тут вже я витягнув перший шмат сала.
Витягнув і повідомив здивованим яаонцям що це - українське сашімі, а ось це, сказав я витягуючи літрову пляшку перцівки, українське саке. Сало я віддав газдині закладу в якому ми пиячили і попросив нарізати як зазвичай в них ріжуть сашимі. Хазяйка прийняла в мене шмат сала як приймають щось дійсно дорогоцінне та з витягнутими вперед руками, на яких лежав шмат сала попрямувала урочистою походкою на кухню. Через хвилин 5 вона з'явилася з величезною таріллю на якій тоненькими скибочками було нарізано сало, посеред тарілі з сала була викладена троянда. В окремій тарілці лежав японський хрон сашимі. Все це поставили посеред столу.- Панове, звернувся я до поважних гостей, перед вами традиційне українське частування - сало та перцівка. Але його споживання має певну церемоніальну основу.
Японці розуміючи закивали головами.
- Отже, шановні, зараз я вам покажу, як принято споживати сало з перцівкою в Україні. Перш за все, шановні, ви берете скибочку сала та кладете на нього трішечки хрону. Нажаль українського червоного хрону з буряком немає, тому скористуємось зеленим вассабі. Після того як сало з хроном готово, майстер церемонії розливає всім по 50 грамів перцівки. Самий старший за столом підіймає гранчак, всі інші теж підіймають, коли всі гранчаки піднято старійшина вимовляє традиційний український тост "БУДЬМО", що означає японською "БАНЗАЙ", на що всі члени церемонії відповідають "ГЕЙ" що означає японською "ХАЙ" (згода). Тоді старійшина вдруге каже "БУДЬМО", і всі відповідають йому "ГЕЙ", і втретє каже старійшина, але вже тричі "БУДЬМО! БУДЬМО! БУДЬМО!" а всі тричі відповідають "ГЕЙ! ГЕЙ! ГЕЙ!", після третього "ГЕЙ!" на видоху ви ковтаєте перцівку і відчуваєте як живий вогонь розливається по роту, стравосходу і шлунку, і буквально за 5 секунд закусюєте ніжним шматочком сала із пекучим хроном. Після цього ви можете закусити ще чимось, посміхнутися іншим членам церемонії, а після цього й повторити вдруге та втретє, вже призначаючи тостуючим когось іншого.
Япаонці були вражені простотою та елегантністю церемонії. Перцівку було налито в маленькі глиняні рюмочки для саке. Тост взяв дідусь, що бачив своїми очами із віддаленої гори вибух над Нагасакі. "БУДЗЬМООО!" голосом самурая, що закликає до битви вивів він. "ХЕЙ!" відповіли японці. ""БУДЗЬМОООО!!!" ще гучніше вигукнув стариган. "ХЕЙ!" завзято відповіли семпаї. "БУДЗМОО!БУДЗЬМОО!БУДЗЬМОООО!" відчуваючи урочистість моменту грізно проспівав старий. "ХЕЙ!ХЕЙ!ХЕЙ!" рявкнули японці і проковтнули перцівку. Їх очі округлилися. "Ооооооо!!!" - здивовано поважливо сказали японці подивившись на мене. "Арександер-сан, ми маємо вибачится перед вами", "За що?" - здивувався я. "За те що попереджали щодо міцності саке та бабатової горілки - вони просто ніщо у порівнянні з міццю вашого українського саке!". "Не треба вибачень, шановні, все добре! Пригощайтеся краще салом!" - посміхнувся у відповідь я.

ass


Тысячи жителей Германии протестуют против Закона о денацификации.

- Безусловно, при Гитлере уничтожали евреев и это печально. Но ведь также были созданы рабочие места, исчезла безработица, началось строительство автобанов. Начали выпускать «Фольксвагены»! Может заодно разрушим автобаны и запретим автомобили?

- Зачем уничтожают памятники Гитлеру? Ведь это наша история! Последний раз памятники культуры в Европе разрушали варвары, уничтожившие Римскую империю!
Read more...Collapse )
- За что повесили Риббентропа? Он ведь был простым дипломатом!

- На пособие по безработице денег у государства нет, а на денацификацию есть?

- Дайте старым людям спокойно умереть в Третьем Рейхе!!!
ass
про лічбу і про літери:
ass
Originally posted by felis_melas at Ненависть к равенству: языке, имперстве и культурном нацизме
Оригинал взят у trim_c в О языке, имперстве и культурном нацизме

Это еще один текст, который я ждал.
Потому что я знал, что это так, но я не хотел, чтобы исходило от меня.
И, видимо, не я один - думаю, что знали многие, но никто не хотел говорить. А Стреляный стар - и он решился и написал статью.

Read more...Collapse )
12th-Feb-2017 06:50 pm - книголюбне
halloween
ass
і будемо ще кілька днів.
якщо ви за нами скучили -- ви знаєте, куди свистіти.
а нє, то і нє.
babka
Хорватія


Словенія


Австрія

з 1:46

Молдова


Болгарія


Ісландія


Норвегія


Фінляндія


Румунія


Чехія


Італія


Ізраїль


і країни з Азії та Африки теж підтягуються:
Намібія


Сингапур


Пакістан

Казахстан


і Китай


і Нова Зеландія


і навіть інші планети


і світи -- Мордор


і Майнкрафт


насправді тих відео на ютубі вже десятки і десятки. якість, звичайно, відрізняється. ці хоча б веселі і самокритичні.
be_mine
Prostitution is ontologically a form of violence. It feeds on violence and in turn amplifies it. Abduction, rape, submission - there are submission camps in a number of European countries, not only in the Balkans and in Central Europe, but also in Italy, where submission is called "schooling" - terror and murder are still the midwives and outriders of this industry ; they are essentially not only for market development, but also for the "manufacture" of the "goods" as they contribute to making prostituted people "functional" - this industry demands total availability of the body. A study of street prostituted people in England established that 87% of them had been victims of violence during the past 12 months ; 43% were suffering the consequences of serious physical abuse. (4) A research study in Chicago showed that 21.4% of women working as escorts and exotic dancers had been raped more than 10 times. An American study in Minneapolis showed that 78% of prostituted people had been victims of rape by pimps and customers, on average, 49 times a year. 49% had been the victims of abduction and had been transported from one state to another and 27% had been mutilated. (5) I could multiply the data generated by field studies.

звідси
librarin
велика пізнавальна стаття

цитата:
Peter does nothing to hide his position or his ideas about how best to combat prostitution—notions that stem from years of working with men and women on both sides of the sex trade. In an age when new ideas are flourishing about the role of sex work in society, Peter stands apart from those who'd like to decriminalize it; he disagrees with activists who argue that regulating prostitution can make it safer. To Peter, decriminalizing sex work won't strip it of its danger and its tendency toward exploitation. He'd like to see more johns prosecuted for buying sex, but also new attention paid to preventing it.
librarin


для прояснення контексту -- чому на заході боролися за право голосу, а у нас за освіту?
бо на заході в чоловіків право голосу було з початку 19 століття -- а в Російській імперії право голосу було лише в дворянства (і лише в чоловіків). а освіта давала жінкам з усіх верств населення можливість заробляти собі на життя не копійки -- як у промисловості чи в услужінні. і на які жертви ті жінки лише не йшли заради тієї освіти...
grammar nazi
Конструювання маскулінності та тріада чоловічого насильства

(похвалюся -- я редагувала цей переклад).
6th-Feb-2017 09:07 pm - транзакційний секс
be_mine
це коли жінка йде на секс із чоловіком за їжу. чи щоб не вбив.
дуже поширена така ситуація на війні і навколо неї, коли в жінок нема інших шляхів знайти харчі для себе і своїх дітей.
ця війна не виключення.
6th-Feb-2017 09:03 pm - про 8 Березня
flower
отут подія з планування заходів на 8 Березня.

отут слушні думки з питання скасувння / переформатування 8 Березня

отут В"ятрович пише про те, що вони збирають думки громади з питання свят.
6th-Feb-2017 08:52 pm - порно для жінок
flower
коли ми були в Штатах, в крамниці товарів для листування (різні конверти, листівки, папір різних кольорів і малюнків та інша краса і сила) потрапили мені на очі книжечки серії Порно для жінок.
кілька фотографій з підписами з них я постила в жж.


всього їх було п"ять:
порно для жінок, порно для жінок певного віку -- із трішки старшими чоловіками, жорсткіше порно для жінок, порно для працюючих жінок і порно для молодих мам.

в усіх цих яскравих гарно оформлених книжках акуратні чисті гарні добре вдягнені чоловіки знову займаються хатньою роботою і дітьми, демонструють повагу до жінки і її інтересів, поводяться ввічливо і турботливо.

був ще в цій серії буклет з листівок з цих книжок -- одна листівка, один чоловік, один вид хатньої роботи -- але їх я всі роздарувала подругам і приятелькам.

цю серію книжок вигадав і створив Кембріджський кооператив з жіночої порнографії.
ці відважні жінки хотіли перевинайти порнографію як те, що збуджує жінок -- і не так, як це собі уявляють прищаві підлітки, а як це відбувається в дорослому житті, коли хатня робота накопичується і висить тягарем на шиї, і саме розуміння, що твій партнер не допомагає тобі по хаті, а чесно і з ентузіазмом виконує свою частину побутових обов "язків без скарг, шатнажу чи ниття -- воно тішить. це усвідомлення, що ви разом.

після появи цих книжок на Урбан Дикшенері (онлайн-ресурс, який фіксує новотвори в англійській мові) з"явилася стаття choreplay -- гра слів з "хатній обов"язок" і "прелюдія" -- коли жінку збуджує, що чоловік робить щось по хаті.

і дійсно -- як показують численін дослідження, в тих родинах, де жінка і чоловік справедливо ділять хатню роботу і виконують її, сексуальне життя насиченіше і приємніше для обох сторін.
хоча б тому, що в жінки є на той секс час і сили.
6th-Feb-2017 04:18 pm - мені судомить мозок
grammar nazi
я дізналася, що в одному з київських вишів читають курс про художню фантастику.
ще, мабуть, там десь мають читати курс про історичні мемуари.
librarin


зі.


dulia
(взяла тут)
спочатку Нідерланди


потім Швейцарія


потім Німеччина

з 1:51 до 4:50

потім Данія


потім Португалія

з 2:06

потім Бельгія


і навіть Литва

з 1:25

вже є навіть окремий вебсайт для таких відеозвернень.
(тепер треба, щоб 95 квартал не спробував щось таке. як і все, що вони роблять, це буде тупо і несмішно)
librarin
врятував 669 дітей з окупованої нацистською Німеччиною Чехословакії.
а британське телебачення їх зібрало, щоб вони могли йому подякувати -- через 50 років.
ass
Originally posted by litobude4 at Київ. Потреба в донорах з мінусовим резусом. Здача крові 2 і 3 лютого в КЦВКГ (Госпітальна,18).
Друзі, в п'ятницю, 3 лютого в шпиталь прибуває борт з Дніпра. Просимо відгукнутися донорів для здачі крові в КЦВКГ (Госпітальна,18). Маємо потребу в донорах всіх груп з мінусовим резусом 1-/2-/3-, а особливо 3+/4-. Забір крові буде у четверг і п'ятницю, 2 і 3 лютого з 9.00 до 12.00. Додаткова інформація 067-531-30-31 Людмила.

https://www.facebook.com/elklimina/posts/1706362606059772
ass
Originally posted by vyuko_z_lycka at Знову відкрите полювання на медиків
Недалеко від позицій мого батальйону.
З ПТУРа підбита медична машина. Медик, Наталя, загинула відразу, водій помер в госпіталі. ПТУР наводиться вручну, візуально, дистанція враження цілком дозволяє побачити неозброєним оком що це саме медична машина.
Під час Дибальцевого чотирьох медиків мого підрозділу після підриву на керованій вручну міні (МОН-50) дострілили в потилицю з дев'яти міліметрового.
Це все що потрібно знати про тих хто воює проти нас.
This page was loaded Feb 25th 2017, 12:02 am GMT.