Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

тренінг з протидії туберкульозу для журналістів

Запрошуємо журналістів для участі у тренінгу з протидії туберкульозу 24 травня 2012 р., м. Кив.

МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» запрошує представників ЗМІ м. Києва, Київської обл. та прилеглих областей для участі у одноденному тренінгу з протидії туберкульозу, що відбудеться 24 травня 2012 року у м. Києві (готель Козацький).

Запрошуємо журналістів для участі у тренінгу з протидії туберкульозу: 24 травня 2012 р., м. Кив.
МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» запрошує представників ЗМІ м. Києва, Київської обл. та прилеглих областей для участі у одноденному тренінгу з протидії туберкульозу, що відбудеться 24 травня 2012 року у м. Києві (готель Козацький), в рамках реалізації проекту «Тобі слід знати про туберкульоз», що фінансується Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України» (Програма «Зупинимо туберкульоз в Україні», при підтримці Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією).

Кандидати можуть бути представниками друкованих, телевізійних та радіо ЗМІ та Інтернет-видань.

Журналісти повинні мати досвід висвітлення соціальних тем. Кваліфіковані тренери проінформують журналістів про проблему епідемії туберкульозу в Україні, та підвищать загальний рівень обізнаності з проблеми, навчатимуть журналістів професійному висвітленню проблематики (стандарти, етика, актуальність тем, правові аспекти роботи журналіста). Учасники та учасниці тренінгу забезпечуються харчуванням під час кава-паузи та обіду. Організатори компенсують проїзд на маршрутному таксі або автобусі (при наявності проїзних документів) для іногородніх журналістів, які проживають у Київській обл. та прилеглих областях. Проїзд на поїзді та проживання у готелі для іногородніх не забезпечується. Участь в усіх сесіях тренінгу є обов'язковою для всіх учасників, що погодилися брати участь у тренінгу.

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, треба надіслати на e-mail prtb _сабака_ lhsi.org.ua:
1. Резюме кандидата.
2. Заповнену заявку (ПІБ, посада, назва ЗМІ, регіон, адреса та контактний телефон).
Останній термін подання заявок – 22 травня 2012 р.
Пропозиції, які надійдуть після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться. Про результати конкурсу переможців повідомлять по телефону 22 травня.

Контактні особи:
Святюк Олена, керівник проекту «Тобі слід знати про туберкульоз» –
svyatyuk _сабака_ lhsi.org.ua;
Гейдар Лайма, PR-спеціаліст – prtb _сабака_ lhsi.org.ua.

Бажаємо успіху!
Tags: анонс
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments