Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Київський інститут гендерних досліджень: Інформаційна розсилка + Дискусійна розсилка

Шановні колежанки та колеги!

На початку 2000 років при Центрі міжнародних зв’язків Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” працювала розсилка для людей, які займались гендерними дослідженнями як науково, так і практично. Її мета була вчасно інформувати колег в інших навчальних закладах та громадських організаціях інших міст про минулі й заплановані події, та про нові видання з гендерної тематики.

На відміну від розсилки Харківського центру гендерних досліджень, ця була орієнтована на Україну і на українських науковок і громадських діячок.

На жаль, через несприятливі організаційні обставини ця розсилка припинила існувати. Натомість замість неї виникло кілька розсилок з вужчою тематикою Внаслідок цього багато фахових зв'язків тримаються на наших особистих контактах, і частина інформації потрапляє в кілька розсилок, а частина не потрапляє нікуди.

Крім того, виросло нове покоління дослідниць і активісток, яких життєво важливо залучити до обміну фаховою інформацією й досвідом.

Зараз Київський інститут гендерних досліджень здійснює проект на продовження цієї традиції. Ми розраховуємо, що це дозволить накопичити зроблене за останні 20 років у сфері гендерних досліджень в Україні — сформувати профільну мережу українських дослідників (Українську гендерну мережу) з бібліотекою вже виданих текстів — та підтримувати обмін інформацією і досвідом між людьми, що спеціалізуються на гендерних дослідженнях та практичній гендерній експертизі та цікавляться цією тематикою, з різних міст та регіонів України, а також
вчасно інформувати зацікавлених про заплановані події та заходи.

Для цього КЦГД стартує інформаційну розсилку, ugn-info@googlegroups.com, призначену для обміну інформацією (анонсами, прес-релізами) в сфері гендерних досліджень і захисту прав жінок, та дискусійну розсилку, ugn-discussion@googlegroups.com, призначену для обговорення новин, подій та інших тем у в сфері гендерних досліджень і захисту прав жінок.

Обидві розсилки матимуть архіви у форматі Гугл-груп.

Опис і правила розсилок:
Інформаційна розсилка
Дискусійна розсилка

В умовах, коли ведеться планомірний наступ на гендерну політику в Україні, на права жінок і на права сексуальних меншин, нам варто об'єднати зусилля.

Ласкаво просимо вас записуватись!
Будемо також дуже вдячні, якщо ви перешлете цю інформацію тим, кому це може бути цікаво і корисно.

Подати заявку на вступ до розсилок можна тут:
Інформаційна-
Дискусійна
Tags: анонс, гендер, права жінок, фемінізм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments