Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Грантова програма на підтримку просвітницької роботи з питань репродуктивного здоров’я

інфо звідси
Програма АМР США „Здоров’я жінок України” оголошує програму грантів для недержавних організацій з метою підтримки ініціатив громадськості, спрямованих на просвітницьку роботу з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї.

До участі запрошуються недержавні організації, які працюють в Житомирській, Кіровоградській, Луганській і Тернопільській областях.

Мета програми „Здоров’я жінок України” - сприяти збереженню репродуктивного здоров’я українських жінок і пар шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.

Основні напрями програми грантів Запропоновані проекти можуть включати (але не обмежуватись винятково цим):
розробку і проведення просвітницьких кампаній щодо репродуктивного здоров’я і планування сім’ї для населення з наголосом на молодь
співпрацю з засобами масової інформації для покращення ставлення громадськості до питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї
проведення просвітницьких кампаній і масових заходів для населення, що спрямовані на популяризацію надійних джерел інформації і нових послуг, що надаються у сфері репродуктивного здоров’я і планування сім’ї

Проекти впроваджуватимуться в рамках комунікаційної стратегії програми „Здоров’я жінок України” і доповнюватимуть роботу інших партнерів програми (тренери, медичні працівники, ЗМІ тощо) в областях.

В рамках грантової програми планується надати 6-8 грантів (1-2 на кожну область) розміром до $5,000 на період до одного року.

Програма особливо зацікавлена в інноваційних проектах організацій, які мають досвід роботи у сфері збереження репродуктивного здоров’я, планування сім’ї, здоров’я жінок і молоді.

Програма „Здоров’я жінок України” розраховує на довготривалу співпрацю з успішними НУО-грантерами і в залежності від ефективності проектів може розглядати можливості продовження фінансування на період більше одного року.

На додаток до грантової підтримки програма працюватиме з НУО-грантерами для посилення їхньої організаційної спроможності.

Важливо! Програма «Здоров’я жінок України» готуватиме команду тренерів для просвіти населення з питань збереження репродуктивного здоров’я і планування сім’ї за методикою програми, а також забезпечуватиме усіх партнерів уніфікованими просвітницькими матерілами. Тому проведення тренінгів для населення, а також розробка і виготовлення інформаційних матеріалів в рамках грантової програми не підтримуватимуться.

Організації-учасники програми грантів Для участі в програмі грантів запрошуються недержавні організації, які:
Мають досвід роботи у сфері репродуктивного здоров’я, планування сім’ї, прав жінок і молоді.
Зареєстровані відповідно до законодавства України і включені до реєстру недержавних, неприбуткових організацій.
Мають досвід використання грантів та відповідні фінансові і адміністративні системи згідно із законодавством України.
Не надають послуги з виконання абортів, або будь-яким іншим чином не заохочують виконання абортів, включаючи проекти, що фінансуються з інших джерел.
Не є у переліку організацій, виключених з Програм Уряду США з державних закупівель та інших державних програм.
Не мають конфлікту інтересів по відношенню до Інституту досліджень та тренінгів імені Джона Сноу, або його співробітників.

Процедура подання заявок Заявки від НУО мають включати:
Аплікаційну форму з відповідями на всі запитання. Відповіді повинні бути стислими, відповідно до обмежень, зазначених в аплікаційній формі.
Додатки:
План реалізації проекту (форма додається)
Бюджет проекту
Листи-підтвердження участі у проекті від партнерів
Резюме осіб, залучених до проекту
Копія свідоцтва про реєстрацію НУО

Аплікаційна форма має бути підписана керівником організації (або особою яка має право підпису від організації) та завірена печаткою організації. Всі зацікавлені НУО мають подати повні комплекти документів до 15 серпня 2012 року на електронну адресу: Lhryva@fprh-jsi.org.ua Програма «Здоров’я жінок України» прийматиме тільки електронні примірники аплікаційних форм, надіслані на контактну електронну адресу (відповідно до дати, зазначеної в електронному повідомленні). Проекти, надіслані пізніше зазначеної дати або неповні, розглядатись не будуть.

Процедура розгляду заявок
•17-24 липня: презентація грантової програми в областях
15 cерпня: останній термін подання заявок від НУО
1-5 вересня: проекти оцінюватимуть члени експертної комісії
6-15 вересня: зустрічі з фіналістами конкурсу
25 вересня: оголошення переможців

Щодо детальнішої інформації і аплікаційних форм, будь ласка, звертайтесь до Лідії Гриви, програма «Здоров’я жінок України» Lhryva@fprh-jsi.org.ua; тел: (044) 498-2492.
Контакти
Лідія Грива
Програма АМР США „Здоров’я жінок України”
Lhryva@fprh-jsi.org.ua
(044) 498-2492
Tags: анонс
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • My tweets

  Thu, 15:25: RT @ TARANCHELLOS: Facebook настільки смітник, що створив «білі» списки віп-користувачів, яким дозволив порушувати правила…

 • My tweets

  Wed, 08:13: RT @ DworkinDaily: Once the role of pornography in creating sexual abuse was exposed— rape by rape, beating by beating, victim by…

 • My tweets

  Mon, 12:06: RT @ womensart1: Life size driftwood horse sculptures by contemporary UK artist Heather Jansch #WomensArt https://t.co/XyaoiPy8KE…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments