Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

юність фідошно-алкогольна

хороша людина Кодер виклав фотки з нашої юності (отут)
яка, здається, була вчора. а насправді 16 років тому.
мушу визнати -- в мене була хороша юність. весела. в мене були друзі, з якими мені було про що спілкуватись -- і з якими мені не було нудно. тому що Фідонет і фідошники -- це було круто. це було настільки круто, що жодний ваш інтернет не зрівняється з тим відчуттям свободи, анархії і братерства, що його давало Фідо.

і я була не така нудна, як зараз, а весела і життєрадісна і повна енергії. не те що зараз.

на цій фотці -- один з хабів Луцької мережі, а також шість нод (одна з них я - 2:4631/108.0)

xmas_1996

на цій -- легендарний Ел Подурян, київська нода, в оточенні гарних мене, моєї найкращої подруги та дружини одного з луцьких хабів.

xmas_1996_2

а це, певно, фото після черговго дня Луцької мережі -- бо на ній одна бородата нода з Ужгорода, один бородатий пойнт з Рівного, одна нода з Рівного, ще одна нода з Кузнецовська -- і я :) в мене на кухні. тобто на кухні в моїх батьків.

xmas_1996_3
до речі. мої батьки святі люди. вони стоїчно терпіли ті натовпи народу, що їх я постійно тягала додому, починаючи років з 15 -- відколи в мене з"явилася своя компанія. з часом ці компанії мінялися, але народ я все одно тягала додому натовпами.

зі.
але я дійсно нердохіпстерка. я вперше сіла за комп у 1986 році. я купила свій перший комп у 1995. і спілкуюся в мережі саме з того року. тобто вже 17 років.

ззі.
але моя мама крутіша за мене - вона працює за комп"ютером з того самого 1986 року, і саме вона вчила мене працювати на комп"ютері -- в 1992 році.
Tags: мемуар, фото
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments