Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

і про погоду

погода стоїть чудова.
ми перевезли лахи (але ж в мене багато барахла -- і ледь не половина з нього то книжки. і ще три шафи книжок в Луцьку) на нову хату. але там досі триває ремонт, і жити там поки що не можна.
тож поки що ми знайшли прихисток в Дмитрової мами -- сподіваюся, лише на пару тижнів.
переїзд відбувся з меншими нервами, ніж я боялася -- зокрема, завдяки тому, що до нас приїхав з Луцька мій нордичний братик. його сарказм, байки про те, як він тролить людей, а також здоровий глузд та інженерне мислення дуже мене виручили.
ми три дні спочатку все складали, потім тягали, а потім прибирали нашу зйомну квартиру, щоб здати її власникам з рук в руки.
тож квартира буквально блищала. а наша вже колишня квартироорендодавиця заявила, що в принципі ми прибралися, ага. (мушу зауважити, що квартира була чистіша, ніж коли ми в неї в"їздили)
але біс із нею.
інтернет на новому місці (як ви бачите) є, але в мене знову купа роботи -- хто б міг подумати, що робити ремонт в новій квартирі це так дорого!
щоправда, це дешевше, ніж робити ремонт у старій квартирі.
але це не дуже тішить -- грошей все одно треба багато.
тож коханий чоловік пішов на усний переклад, а я перекладатиму письмово терміново багато :)
тому мене тут багато не буде -- але коли ми переїдемо на нову квартиру, я сподіваюся, в мене буде більше часу писати сюди -- і не лише сюди -- всілякі цікаві штуки.
Tags: щоденник
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments