Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

нашо мені стільки книжок?

мучуся шо страшне.
перебираю свої три шафи з книжками в батьків.
тобто насправді книжок більше, але решта розпихана в інші шафи, і зараз мені не до них.
я маю вирішити, що я забираю в Київ, що я лишаю тут (що складно, зважаючи на те, скільки років я чую від тата, я він дочекатись не може, поки я свою макулатуру звідси позабираю), що віддам в дитячу бібліотеку (в яку в мій минулий візит пішло дві здорові дорожні торби фантастики і фентезі), а що треба шукати, куди віддати, бо це словники -- англійські, німецькі. французькі, польські -- якими я вже навряд чи колись буду користуватись -- і книжки англійською, які я не буду читати.

дві полиці книжок Стівена Кінга російською мовою -- боже, я пам"ятаю, як я за ними полювала! але я їх ніколи не читатитму більше, бо після читання Кінга в оригіналі російські переклади харять невимовно.

а як я полювала за книжками Сапковського! і теж тепер на них дивлюсь і розумію, що нічого, крім сентиментальної цінності, вони для мене більше не являють.

ще в мене є трішки Кінга англійською. деякі з них я не планую віддавати, але частину залюбки б віддала на свою рідну кафедру -- але боюся, що там їм зроблять ноги швидше, ніж я їх туди принесу.
але тягнути і їх, і словники (не всі. українські словники я лишу всі. я їх занадто люблю, щоб віддавати) до Києва нема сенсу.

що ж мені маленькій робити?
от нашо мені стільки книжок?
Tags: щоденник
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments