Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

«Голоси: замовчані історії про тіло, їжу та емоції»? Київ, 4 липняГромадська організація “Твій Вимір” запрошує Вас на відкриття соціального арт-проекту «Голоси: замовчані історії про тіло, їжу та емоції».
Коли: 18.00, 4 липня 2013 року.
Де: Галерея Ра, м. Київ, вул. Б. Хмельницького 32.


Сучасне суспільство з його гендерними стереотипами створює вдале підґрунтя для зародження у жінки почуття незадоволеності собою, зокрема власним тілом. Як наслідок, вона починає зациклюватися на проблемі їжі, що часто призводить до приховування і маскування більш серйозних психічних проблем, невисловлення власних емоцій і почуття щоденної самотності, нерозуміння та несприйняття. Жінка залишається наодинці з собою саме тоді, коли потребує найбільшої допомоги і підтримки.
Проект «Голоси» розповідає про проблему на прикладі історій дванадцяти жінок, котрі погодилися розділити свій досвід і винести його на подальше обговорення та переосмислення. Символічні фото жінок, що відображають лейтмотив історій, дають змогу проникнути в сферу досі невідомого і приховуваного, роблять непомічене очевидним. Організатори сподіваються, що такий особистісний підхід створить атмосферу наближеності проблеми і зумовить постановку питання розладів харчової поведінки та комфорту жінки у суспільстві, що провокує розвиток цієї проблеми, у сфері охорони здоров’я, освіти та соціальної політики. В проекті візьмуть участь кваліфіковані психологи, які готові надати консультаці кожній жінці, яка звернеться до них за порадою.

Проект представлятимуть:
Галина Курило, президентка та співзасновниця координаційно-ресурсного центру з питань розладів харчової поведінки ГО Твій Вимір, Київ
Наталка Довга (Україна) – авторка фотографій проекту “Голоси”
Анна (Україна), одна з героїнь проекту
Тетяна Щурко (Білорусія) – соціологиня, експертка з гендерних студій.
Надія Рехтіна (Україна) – психологиня, фахівчиня з корекції харчової поведінки, танцювально-руховий терапевт. Членкиня Української асоціація Танцювальної рухової терапії.

Більше інформації на нашій веб-сторінці та у Facebook
Виставка фотографій та документальних історій “Голоси” триватиме з 4 по 17 липня 2013 року.
Проект реалізовано за підтримки Бюро у справах освіти і культури Держдепартаменту США та представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

взяла звідси
Tags: анонс, права жінок, фемінізм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment