Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

п"ятничне сексуальне

якщо ви -- віруюча християнка (чи християнин), відео від катом може видатися вам неприємним. дивіться на свій розсуд, але претензій я не прийматиму.

власне, під катом -- злобне стібалово. це пісня американських дівчаток, які -- через свою любов до Ісуса (чи з інших причин) -- не можуть собі дозволити займатися вагінальним сексом, тому практикують анальний -- бо, як вони слушно зауважують у своїй пісні -- це єдиний вид сексу, що його бог не бачить -- звичайно, якщо ви гетеросексуальні.
звідси.
і дійсно -- як показують масштабні дослідження, в США -- після приходу республіканців до влади програми сексуальної просвіти масово замінялися програмами, які просували відмову від сексуальної активності до шлюбу -- левова частка підлітків, охоплених такими програмами, все одно займається сексом -- але оральним чи анальним і не користується презервативами. тому вони підхоплюють венеричні хвороби частіше, ніж ті, кому про це розповідають, а дівчатка вагітніють частіше.
серед підлітків, які заприсяглися берегти свою незайманість до шлюбу, 80 відсотків визнають, що порушили свою клятву.
в США рівень підліткових вагітностей вище в 5 разів, ніж у Нідерландах -- країні, де сексуальна просвіта є частиною шкільної програми з 1 класу.

зі.
у виконанні цих самих дівчат пізнавальна пісня про те, за яких умов у Каліфорнії можна отримати медичну маріхуану:
Tags: права жінок, ролики, сексуальність
Subscribe

 • знайшла на фб групу -- на 12 тис осіб --

  защітім рускій язьік в Украінє. подумала була приєднатися, щоб розкладати їх з середини. почитала. зрозуміла, що гиджуся. закрила до біса.

 • піщаний шиболет

  я років 20 тому несподівано для себе зрозуміла, що еавіть російськомовні в Україні називають те, що діти ліплять з піску, пасочками -- бо саме паску…

 • білоруська в Білорусі

  звідси Vadzim Prakopčyk Я прашу прачытаць гэта ўсіх сваіх фрэндаў. І ўявіць сябе на месцы гэтых людзей, гэтых дзяцей... Напярэдадні Міжнароднага…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments