Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

мовна мімікрія як стратегія успіху

тут повно людей з усієї Європи.
ми вже чули чимало української, польської, російської (і, зокрема, московської), німецької, чеської, британської англійської -- і бачили людей різних-різних кольорів. білих, смаглявих, чорних. рудих, білявих, чорнявих, русих. опасистих, худорлявих, високих, низеньких -- але, схоже, на цьому Сонячному березі я чи не єдина жінка з неголеними ногима.

це, звичайно, не Каліфорнія, але все одно прикольно.
зауважили, як місцеві зазивли -- котрих тут неміряно -- використовують мовну мімікрію, щоб заманювати людей у свої заклади.
певно, найбагатші (чи найщедріші) клієнти тут -- це росіяни і британці. причому британці багатші.
це судячи з того, якою мовою ці зазивали говорять частіше. причому вони майже бездоганно відтворюють оцю носову округлену вимову з усіма потрібними аспіраціями та іншими прибабахами -- я цих британців розумію через слово. я навіть німців краще розумію, ніж отих британців.
а вчора ми йшли ввечері після відвідування мексиканського ресторану, і до нас причепився хлопчик з якогось прибережного бару (до нас -- це до мене, мого чоловіка, мого брата gerrasim) і братової подруги). він почув, що ми з чоловіком між собою говорили російською -- і заволав нам в спину:
- Ребята, давайтє 2.41бнєм по сотачкє!

тепер розмірковую -- може, мені тут взагалі не говорити ніякою іншою мовою, крім як українською?

зі.
вчора спробувала риботерапію -- це коли ставиш ноги у маленькі акваріуми, а тамтешні маленькі рибки обжирають тобі з них змертвілу шкіру. прикольне відчуття. на наші гроші виходить 60 гривень за 10 хвилин. мої зашкарублі п"яти вони майже подолали -- але лише майже.

ззі.
а сьогодні чоловікові довелося виманювати мене з палатки, в якій продавали ножі, тесаки, сокири, біноклі, дубці, ціпки і кастети. я там знайшла такий маленький кавайний кастетик якраз на мою руку. і рогатку.
Tags: щоденник
Subscribe

 • для плекальниць

  "Молочні ріки" оголошують конкурс! Дорогі матусі! Запрошуємо вас прийняти участь в конкурсі «Мій неповторний молочний шлях»! Якщо ви годуєте свою…

 • My tweets

  Thu, 15:25: RT @ TARANCHELLOS: Facebook настільки смітник, що створив «білі» списки віп-користувачів, яким дозволив порушувати правила…

 • My tweets

  Wed, 08:13: RT @ DworkinDaily: Once the role of pornography in creating sexual abuse was exposed— rape by rape, beating by beating, victim by…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments