Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

«ПОДОЛАННЯ ГЕНДЕРНИХ КОНФЛІКТІВ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ», 13 серпня 2013 р. /Київ

Центр Громадянських Свобод запрошує на інтерактивний семінар «ПОДОЛАННЯ ГЕНДЕРНИХ КОНФЛІКТІВ У СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ»
Запрошуємо Вас взяти участь в інтерактивному семінарі «Подолання гендерних конфліктів у сучасному суспільстві». Зустріч відбудеться 13 серпня 2013 року в Києві з 13.00 до 19.00 год.

- Що таке гендерні конфлікти? Що таке гендерна інтолерантність?
- Чи справді ми живемо в світі жіночої та чоловічої рівноправності?
- Чому в казках принци завжди рятують принцес, і чому ніколи не буває навпаки?
- До яких наслідків для суспільства і окремої людини ведуть гендерні конфлікти?
- Як можна ефективно протидіяти гендерній дискримінації?

На ці та інші питання ми шукатимемо відповіді під час інтерактивного семінару, який дасть нам можливість звернутися до власного досвіду кожного учасника та не оминути увагою жодної з учасниць.
Ведучий зустрічі – Валерій СОЗАЄВ (Росія), експерт із питань дотримання прав ЛГБТ Московської Гельсінкської Групи, регіональний менеджер проекту Lasky в Санкт-Петербурзі, тренер-консультант МОД «Російська ЛГБТ-мережа», тренер-консультант АНО «ЛГБТ-організація «Вихід» і координатор Служіння «Nuntiare et Recreare». Автор публікацій з гендерної педагогіки, гендерних досліджень, культурології, релігієзнавства, захисту прав людини ЛГБТ.

Передусім цей семінар орієнтований на представників та представниць громадських організацій та ініціатив, що займаються протидією дискримінації та захистом інтересів меншин в Україні. Пріоритет при відборі буде надано представникам/представницям організацій-учасниць Коаліції з протидії дискримінації в Україні. Коаліція відкрита до приєднання усіх громадських організацій, які готові підтримати Меморандум Коаліції. За детальнішою інформацією просимо звертатись до Співголови Коаліції - Назарія Боярського (+380504112042, n.boyarskiy@gmail.com).

Щоб взяти участь у заході – необхідно заповнити онлайн-форму (http://bit.ly/10U9oCo) та пройти відбір. Заявки приймаються до 18.00 год. 11 серпня 2013 року. Відбір здійснюється по мірі надходження анкет. Участь у заході є безкоштовною. Учасники та учасниці забезпечуються роздатковими матеріалами. Приїжджим компенсуються транспортні витрати. Точне місце проведення семінару буде повідомлене відібраним учасникам/учасницям. Робоча мова семінару – російська.

За додатковою інформацією просимо звертатись до Володимира Сенька (+380637371611, volodymyr.senko@gmail.com).

Довідково: Інтерактивний семінар реалізується в рамках проекту «Зміцнення організаційного потенціалу Коаліції з протидії дискримінації в Україні шляхом проведення інноваційних навчально-просвітницьких заходів» ГО «Центр Громадянських Свобод» за підтримки програми «Верховенство права» МФ «Відродження».


from MX:
ні, я, звичайно, добре ставлюся до Валерія і нічого поганого не можу сказати про організацію, яка це проводить, але хіба в Україні нема своїх тренерок і експерток?
не знаю, подаватися туди чи ні. в них там відбір і треба представляти організацію.
Tags: анонс, права жінок
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments