Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

«Казки, які виховують: класика для дітей» / Київ, 29.08.13

У четвер, 29 Серпня 2013 року о 13:00 в концертному залі Українського дому (Хрещатик, 2) відбудеться презентація збірки «Казки, які виховують: класика для дітей».

В програмі заходу - дебютний виступ дітей-пацієнтів центру токсикології національної спеціалізованої лікарні «Охматдит». (Саме ці дітки і стали головними ілюстраторами збірника, отримати який зможе кожен гість заходу в подарунок, або завантажити електронну версію, деталі - www.kazki.com.ua). А також - презентація аудіо-версії «Казок ...», озвучених народним артистом України Володимиром Талашко, заслуженим артистом України Віталієм Линецьким, телеведучими Ганною Гомонай, Русланом Сенічкін та Наталією Тихопой, режисером Данилом Сирих.

Планується великий святковий концерт за участю гурту «С.К.А.Й.», Ніни Матвієнко, Андрія Кравчука, Марічки Бурмаки та інших виконавців. По завершенні - благодійний аукціон-продаж дитячих робіт, виручені кошти будуть спрямовані на допомогу дітям.

Ведучі - Ганна Гомонай (телеканал «Інтер») і диктор-режисер Данило Сирих.

На захід запрошені Сергій Арбузов, перший віце-прем'єр-міністр України; Юрій Павленко, уповноважений Президента України з прав дитини; Наталія Королевська, міністр соціальної політики України; Красимир Мінчев, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні; дипломати; відомі діячі культури; бізнесмени.

АКРЕДИТАЦІЯ НА КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЮ ОБОВ'ЯЗКОВА - kazki_dity@ukr.net

та за тел. 098-561-90-21 (Анна), до 25 серпня.

ДЛЯ ПРЕСИ

«У сучасній культурі не так вже й багато, а точніше - мало творів, на яких, дійсно, можна виховати підростаюче покоління. Хочеться, щоб було більше і таких творів, і часу у батьків і матерів на те, щоб донести їх до діток », - каже Володимир Талашко, відзначаючи, що охоче підключився до реалізації проекту. Схожої думки дотримуються і інші відомі учасники-волонтери.

«Відбираючи казки з кращих класичних світових творів, ми орієнтувалися на їх моральне і виховне зміст, а також консультувалися з цього приводу з духовенством, з досвідченими педагогами, психологами, - каже організатор проекту, лікар Андрій Шипко. - Відібрані казки вчать розрізняти добро і зло, вчать милосердю, чуйності, турботи про ближніх, любові до Бога, до людей, до рідної землі ... ».

Благодійна ініціатива отримала високу оцінку психологів «Охматдит», де казкотерапія з травня 2013 року практикується допоміжний терапевтичний процес. «Дітки-пацієнти в складній ситуації, роками перебувають у відділенні, оскільки не можуть жити без гемодіалізу, який триває по п'ять-шість годин через день, - зазначає психолог лікарні Олена Синюк. - Це, як відвідування роботи, яка позбавляє дитинства ... ». Читання казок за участю волонтерів покращує емоційний стан, відволікаючи діток від лікарняної дійсності, дарує радість їм і їхнім батькам.

http://inter.ua/uk/video/episode/faces_utro/2013/05/2..

http://vk.com/video6675135_165292849

http://www.youtube.com/watch?v=VWK0NZ-zvYk
Tags: анонс
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments