Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

про вчорашній втелевізор

хотіла ще вчора написати, але жж так страшно глючив, що мене заломало.
отже, ходила я вчора на ТРК Україна на запис ток-шоу "Говорить Україна". тема була -- "Всиновлення дітей одностатевими родинами". запросили мене туди в якості експертки з гендерної проблематики.
було холодно. початок запису затримали майже на дві години -- я приїхала на дванадцяту, мали почати о першій, але хтось з гостей їхав на запис у поїзді, який спізнювався на півтори години, і тому запис почавса майже о третій, а закінчився майже о п"ятій, то я була голодна, холодна і зла.
і ведучий, і весь персонал говорить російською. це дратує.
але всі були ввічливі і відповідали на всі питання, що тішить. після передачі мені викликали і оплатили таксі. за участь не заплатили нічого -- вважай, я на цьому записі втратила повний робочий день.

гості були пара геїв з Німеччини, які взяли до себе чорних хлопчика і дівчинку з Америки. інтелігентні, розумні, турботливі. їх ведучий діставав питаннями про те, чи діти в них питають, де їхня мама.
ще була пара жінок з Харкова, вони сиділи за сценою у затемненому приміщенні і їх показували лише зі спини -- до них ведучий чіплявся, нашо вони хочуть народити дитину, щоб потім її виховувати в брехні, щоб та не пробовталася іншим, що в неї дві мами.
було два хлопчика із Запоріжжя, здається, вони хочуть дітей, але вважають, що це краще буде зробити за кордоном.
ще був дядечко десь з Полтави, який казав, що в наших умовах геям і лесбійкам і так несолодко, то якщо свої діти є, то їх і виховувати. а вдочірювати і всиновлювати краще не треба.

в якості експертів було дві групи.
в одній я, Монтян і Монро (я не знаю, хто цей/ця Монро такий / така, але почуття гумору вона/він має гарне). Монтян говорила цілком слушні речі. я не знаю, чи вона мене впізнала (мабуть, ні), але ми з нею по ходу і погоджувалися, і коментували все, що відбувалося, обидві доволі злобно.
в іншій були ті, хто проти того, аби дозволяти гей- і лесбі-родинам всиновлювати/вдочірювати дітей. там був якийсь прохфєсор-сексолог, який на голубому глазу розповідав, що гомосексуалізм це хвороба, від якої він успішно людей лікував. був Руслан Кухарчук, отой, що з Любові проти гомосексуалізму. страшний, що атомна війна. і якийсь дядько поперек себе ширший, який вважає, що дітей повинні виховувати в традиційній українській сім"ї.
аудиторія була розмаїта. вони здебільшого підтримували гостей і репліки Монтян і Монро, а тих противників частіше ганьбили і фиркали на них.
в аудиторії ще був якийсь малопритомний дядечко, який вимагав посилань на наукові дослідження про одностатеві родини, і якась гарна з обличчя дівчина, яка кричала, що в нас не треба пропагувати гомосексуалізм! і взагалі!
нам казали з початку, що задаватимуть питання. питань цілеспрямованих до нашого боку практично не було -- ведучий частіше питав противників ідеї всиновлення/вдочірення одностатевими парами.
але і Монтян коментувала від душі, і я влізала час від часу.

я була сильно здивована тим, що противники зосередилися на тому, що гомосексуалізм -- це не норма, що вони проти геїв нічого не мають, але дітей їм давати не можна, бо дітям потрібні в хаті жіноче і чоловіче начало. і що в батьків-геїв діти теж виростуть АААААА геї.
вони нічого не говорили про сексуальне насильство щодо дітей -- хоча якраз на це я готувалася злобно відповісти.

я так дивлюся, мені краще не в телевізор ходити, а самій записувати відео і викладати його кудись на ютуб. і говорити там про права жінок.
Tags: права дітей, права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments