Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

серед причин, чому в нашій родині зазвичай готує їсти

і закуповує продукти коханий чоловік, а не я -- першою, певно, можна назвати лінь :)
ні, насправді ще тоді, коли ми лише починали жити разом, він з мене сміявся, що коли дверцята мого холодильника можна зачинити без застосування сили, я починаю нервувати, що в хаті нема шо їсти.
і це дійсно так. якщо в мене пустий холодильник, я нервую. привіт вам, голодні дев"яності.
а коли це відповідальність чоловіка -- то я не нервую. в нього холодильник пустий -- він за їдлом і піде. він вміє купувати стільки їдла за один раз, що його вистачає всього на пару днів. я так не вмію. я закуповуюся від душі -- а потім ця їжа псується і я почуваюся винною, що я погана господиня.
інша причина -- це те, що байдуже, що я готую -- в результаті виходить на п"ятьох осіб два рази поїсти. ну, крім яєшні. по рецепту, не по рецепту -- все одно. і знову ми вдвох його стільки не зжираємо, і воно псується.

а dymmar готує на двох на один раз. ну максимум півтора.

я це до чого. кілька днів тому я вирішила приготувати спагеті карбонара. знайшла рецепт. купила вершки. але не розрахувала, що в рецепті вершки 35% жирності, а в нас в супермаркетах лише дуууже дієтичні. і замість шинки в мене була буженина (яка в результаті стала на смак що твоя гума). і замість пармезану голандський.
в результаті в мене вийшла повна пательня їстівної, але несмачної їжі. я її поклювала рази два чи три, а потім просто запхала в холодильник. і останні три доби я харчувалася піцою, яку мені приносили додому. тепер я на піцу дивитись не можу.
добре, що завтра чоловік повертається.
Tags: щоденник
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments