Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

свіжі серіали

сподіваюся, ви, як і я, дивитесь третій сезон Person of Interest (ааа, Різ! ааа, Фіч! ааа, Шоу!), другий сезон Revolution, п"ятий сезон Haven (ааа, Дюк! ааа, Чистильщик!), Sleepy Hollow (ааа, високий темний британець і маленька сувора чорна поліцейська! і готика, і безголовий вершник з Узі :) та перші два епізоди Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (ааа, Мелінда Мей!) ну і звичайно, Revenge! (зрозуміло, мені там найбільше подобається геній-программер :) а. ще Легенда Корри, продовдження Аватара. дуже, дуже мило.
Once Upon a Time, чесно кажучи, остогид ще на першому сзеоні, але я його дивлюся виключно з мазохістичних міркувань.
а щойно я подивилася анонс подій у фантастиці на ТВ і в інших сферах життя в США і маю для вас класні новини!

отже,
сьогодні, 3 жовтня, починається черговий сезон Вампірських щоденників (Vampire Diaries) і стартує серіал-пріквел до них, Оригінали (Originals). не дивитимусь.
7 жовтня повертається з другим сезоном Красуня і Жаховисько (Beauty and the Beast). нудотина, але хлоп м"язистий.
8 жовтня починається черговий, не пам"ятаю, який сезон Supernatural. хлопи симпатичні, але мені ліниво дивитися попередні 7 сезонів.
9 жовтня повертається з другим сезоном Arrow, із третім сезоном American Horror Story і стартують The People of Tomorrow. цього сезону Американська жахлива історія -- про відьом, дивитимусь. а Майбутні люди -- про мутатнтів. сподіватимемось, це буде краще за Героїв. дивитимусь.
10 жовтня стартує Once Upon a Time in Wonderland -- типу вбіквел від Once Upon a Time, але жодних персонажів з нього в цьому серіалі нема. спробую подивитись, але не впевнена, що довго витримаю.
13 жовтня починається новий сезон Блудних мерців / The Walking Dead, і стартують Відьми Східної околиці / Witches of East End. мерців я не дивилися всі попередні сезони і цей не планую, а от Відьом спробую -- там дуже непоганий акторський склад.
22 жовтня починається Ravenswood, містичний вбіквел від Pretty Little Liars.
25 жовтня починається третій сезон Грімма (ааа, Монро!) і стартує Дракула (ааа, Джон Ріс-Маєрс!)а 31 жовтня починається американський рімейк французького серіалу про померлих, які повернулися до життя через багато років після смерті -- The Returned.
приємного нам телесезону :)
Tags: анонс
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments