Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

для тих, хто переживали

як я тут саменька і нещасна -- повідомляю:
я щаслива :)
буквально через 10 хвилин після мого сумного поста до мене на кухню прийшов коханий чоловік і сказав -- збирайся, поїхали на той фестиваль вуличної їжі.
насправді, від нас до Виставкового центру 20 хвилин маршруткою, то ми сіли і поїхали.
там було класно -- прохолодно, але не сиро, веселі усміхнені люди, смачне їдло і питво.
ми скуштували пиріг із фореллю і шпинатом і яблучний з корицею, а потім таки знайшли, де той фестиваль -- до речі, жодного вказівника на те, де цей фестиваль -- ми його знайшли випадково.
там ми їли в"єтнамський супчик і парові булочки з м"ясом, а китайської чи мексиканської їжі ми там не знайшли, чому дуже здивувалися.
а потім ми милувалися заходом сонця -- він сьогодні був шикарний -- і з поблажливою усмішкою дивилися на дівчаток, які фотографували цю неземну красу на свої телефончики.
заходом сонця треба насолоджуватись, його треба всотувати і смакувати. а процес фотографування лише відволікає.
після того ми трішки погуляли стежками навколо -- парк на Виставковому центрі дуже схожий на центральний парк у Луцьку. дерева такі самі, доріжки асфальтові такі самі покоцані, і так само час від часу трапляється під ноги кінське гівно.

вирішили, що треба буде туди поїхати вдень в будні покататися на роверах -- треба ж користуватись тим фактом, що ми обоє працюємо (точніше, не працюємо) вдома :)

зі.
загалом, маю сказати, в мене сьогодні був чудовий вихідний -- я нікуди не поспішала, я ні за що не переживала, я не нервувала, не сварилася, не відстоювала свою територію в дурних фейсбучних розборках -- я насолоджувалась життям.
а зараз пограюся у Д"яблу і піду спатки :)
Tags: щоденник
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments