Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

гарна картінка


і стаття на тему:
Рыцари темных улиц
Наталья Радулова — о новом виде волонтерства
Ночью на улице неуютно. Но иногда одной лучше, чем вдвоем. Гражданское движение "Брат за сестру" — возможность для российского мужчины почувствовать себя воином


в чому суть. в Пітері кілька хлопів вирішили, що це погано, коли до дівчат ввечері на вулицях чіпляються п"яні перехожі (чоловіки), і вирішили запропонувати безплатну послугу -- проводжати ввечері додому.
тепер такі об"єднання є в кількох містах. проводжають жінок, дітей, стареньких, інколи надають дрібну побутову допомогу.
при цьому вони качаютсья, не палять, не п"ють, не матюкаются -- і називають себе воїнами.
з одного боку, ініціатива варта заохочення -- але загалом ситуація малоприємна. жінки змушені звертатися по захист від чоловіків до інших чоловіків.

коли я в Штатах на кампусі ввечері (близько десятої) біля бібліотеки почула пропозицію провести мене, куди мені треба, я була дуже здивована -- в Нортріджі дуже тихий спокійний кампус, бо левова частина студентства живе деінде і приїздить на заняття і потім повертається додому. але наявність такої служби супроводу на кампусі -- у форменному одязі, із ліхтариком і свистком, в якій були і хлопці, і дівчата, на мою думку, є цілком слушним утворенням.

а тут це якось настільки підкреслено гендерно, що мені аж ніяково.
Tags: гендер
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments