Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

людина, яка від Кальварії пише у фейбучик, до Кальварії не має стосунку

УПД.
ця людина до Кальварії не має ніякого стосунку. видавництво Кальварія з цим постом ніяк не пов"язана.

але пише всяку фігню.
подивитися на цю порнографію можна подивитися отут.

поки не потерли коменти, копіюю сюди.

власне, перепост:
КАК ЖЕНЩИНЫ УНИЧТОЖАЮТ МУЖЕСТВЕННОСТЬ В МУЖЧИНАХ.

Марія Дмитрієва вам там у видавнитцтві вже що, геть зайнятись нічим, як ото лише сексистську маячню повторювати?

Кальварія українське видавництво чому ж, нам цікаво, як теми, які є в рукописах, сприймаються людьми. і це напряму стосується прийняття певних рішень... і, взагалі, чому всі так агресивно радять, що має бути / не бути в цьому акаунті

Марія Дмитрієва тому що порядні люди не відтворюють сексистську маячню. а ваше видавництво виглядає як порядне.

Кальварія українське видавництвощо таке порядні люди???? на наш погляд, саме вживання цього поняття є маячнею. "пор’ядні львівські хлопці/ пані" — це не про нас так само маячнею ми вважаємо агресію на теми, які можуть когось цікавити, хвилювати, але Вам здаються в чомусь "невірними, негарними, непорядними". І останнє: ми, як приватне видавництво, маємо право висловлюватися чи привертати увагу до будь-яких питань, які вважатимемо з якихось причин цікавими для себе або для хоча би одного з наших читачів! вибачайте за тон

Марія Дмитрієва тобто на голубому глазу перепощувати сексистську мізогінічну маячню -- це, на вашу думку, цікаво? а сусідам на килимок під дверима ви з цікавості не срете, раптом?

Кальварія українське видавництво Не хаміть, пані Дмитрієва. Ми не вважаємо це маячнею. Тому що поважаємо ту частину наших потенційних авторів (ті, хто надсилає рукописи на розгляд) і читачів (а вони — різні). А ось агресивне нав’язування єдино-вірної точки зору вважаємо нічим не кращим, аніж агресивне нав’язування гомосексуалізму всім сусідам навколо, навіть кішкам і дітям. Крапка.

Аля Шандра хохо, тоді я перегляну своє ставлення до видавництва "Кальварія". Дякую, що прояснили свої інтелектуальні здібності.

Марія Дмитрієва тексти, які принижують жінок, є поганими -- і якщо ви вважаєте інакше, вам варто переглянути свій моральний компас. а нав"язувати гомосексуалізм -- це все одно, що нав"язувати блакитні очі чи ліворукість. спробувати, звичайно, можна, але результату не буде.
Tags: права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments