Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок - флешмоб на Майдані / Київ, 25.11

анонс звідси

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

25 листопада о 11:00 Майдан Незалежності, біля входу до 3ї лінії ТЦ "Глобус"

25-го листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, на Майдані Незалежності відбудеться флеш-моб під гаслом «Від миру в родині, до миру в Україні!». Представники міжнародних, громадських та державних організацій, громадські активісти та волонтери створять оранжево-синій знак безкінечності – символ прагнення припинити насильство щодо жінок. Флеш-моб відбудеться в рамках всесвітньої кампанії Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна “UNiTE to End Violence against Women”/ «Єднаймося, щоб припинити насильство щодо жінок» (http://endviolence.un.org/).

Програма заходу
12.30 – 12.40 Флеш-моб
12.40 – 13.10 Прес-брифінг
10.00 – 15.00 Намет Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: інформування, первинне консультування, поширення інформаційних матеріалів
Місце: Оглядовий майданчик на 3-ій лінії ТЦ «Глобус».

Флеш-моб почнеться о 12.30 за монументом Незалежності. За ним краще всього буде спостерігати з оглядового майданчика на 3-ій лінії ТЦ «Глобус».
Спочатку на Майдані Незалежності створять два знаки – жіночий та чоловічий символи («спис Марса» і «люстерко Венери»). Потім з них утворять офіційний символ руху за припинення насильства щодо жінок, який складається з двох частин – оранжевої та синьої стрічки, що «перетікають» одна в одну, утворюючи два однакові кола. Після флеш-мобу, на оглядовому майданчику біля 3-ої лінії «Глобусу» відбудеться прес-брифінг.

Також у цей день на Майдані Незалежності перехожим роздаватимуть значки та проситимуть прикріпити їх до одягу – на знак підтримки кампанії в Україні та боротьби з насильством.
Окрім акції на Майдані Незалежності, 25 листопада публічні люди (телеведучі, політики, зірки) вдягнуть оранжево-синій значок, щоб привернути увагу громадськості до необхідності зупинити насильство щодо жінок та дівчат.
Tags: анонс, права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments