?
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок - флешмоб на Майдані / Київ, 25.11 
21st-Nov-2013 11:11 pm
flower
анонс звідси

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

25 листопада о 11:00 Майдан Незалежності, біля входу до 3ї лінії ТЦ "Глобус"

25-го листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, на Майдані Незалежності відбудеться флеш-моб під гаслом «Від миру в родині, до миру в Україні!». Представники міжнародних, громадських та державних організацій, громадські активісти та волонтери створять оранжево-синій знак безкінечності – символ прагнення припинити насильство щодо жінок. Флеш-моб відбудеться в рамках всесвітньої кампанії Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна “UNiTE to End Violence against Women”/ «Єднаймося, щоб припинити насильство щодо жінок» (http://endviolence.un.org/).

Програма заходу
12.30 – 12.40 Флеш-моб
12.40 – 13.10 Прес-брифінг
10.00 – 15.00 Намет Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: інформування, первинне консультування, поширення інформаційних матеріалів
Місце: Оглядовий майданчик на 3-ій лінії ТЦ «Глобус».

Флеш-моб почнеться о 12.30 за монументом Незалежності. За ним краще всього буде спостерігати з оглядового майданчика на 3-ій лінії ТЦ «Глобус».
Спочатку на Майдані Незалежності створять два знаки – жіночий та чоловічий символи («спис Марса» і «люстерко Венери»). Потім з них утворять офіційний символ руху за припинення насильства щодо жінок, який складається з двох частин – оранжевої та синьої стрічки, що «перетікають» одна в одну, утворюючи два однакові кола. Після флеш-мобу, на оглядовому майданчику біля 3-ої лінії «Глобусу» відбудеться прес-брифінг.

Також у цей день на Майдані Незалежності перехожим роздаватимуть значки та проситимуть прикріпити їх до одягу – на знак підтримки кампанії в Україні та боротьби з насильством.
Окрім акції на Майдані Незалежності, 25 листопада публічні люди (телеведучі, політики, зірки) вдягнуть оранжево-синій значок, щоб привернути увагу громадськості до необхідності зупинити насильство щодо жінок та дівчат.
Comments 
22nd-Nov-2013 07:22 am (UTC)
а яким чином можна взяти участь у самому флешмобі?
22nd-Nov-2013 07:51 am (UTC)
там на початку посту посилання на оголошення у фейсбучику від організаторок.
напишіть їм.
22nd-Nov-2013 07:54 am (UTC)
ок. дякую
This page was loaded Jun 10th 2023, 3:27 pm GMT.