Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

щемливий мемуарний пост у

gloria_ma -- отут

сумна цитата:
Росія - прОклята країна, що живе, здається, заради того, щоб підкласте якесь гівно сусідам і в цьому бачить свою екзистанційну задачу.

коли в 2004 році все починалося, ми з Дмитром жили на Льва Толстого -- і до Майдану нам було 10 хвилин пішки.
перші два дні ми простояли на Майдані -- і бачили, як зводять намети на Хрещатику, і те, наскільки дії помаранчевої команди були хаотичними і не відповідали їхнім власним словам, але не це було важливо.
і за ці два дні я так промерзла, що застудилася. з температурою під 39.
в мого чоловіка пріоритети розставлені правильно (ну, тоді ми не були одружені, ми жили разом вже два роки, а розписалися значно пізніше, роки через три, щоб він міг поїхати зі мною в Штати, а так і досі були б нерозписані) -- і він мені сказав: лишайся вдома, бо якщо тобі на вулиці стане геть погано, нікому буде з тобою поїхати в лікарню.
і я лишилася. він з друзями -- і своїми, і нашими спільними -- робив революцію, а я вдома забезпечувала тил -- і цілком пристойно це робила, маю зауважити.
я забезпечувала їм тил матеріально -- чаєм і теплом -- і інформаційно: я моніторила інтернетік і телевізор, і доповідала всі новини. саме тоді ми купили йому мобільний (бо до того він відмовлявся, бо не бачив в мобільних жодної потреби).

плюс я робила замовлення, які приходили від наших клієнтів.
і приймала людей з інших міст, які приїздили на революцію і не мали місця де спати. в нас тоді перегостювала купа народу.

мені цікаво, чому досі ніхто з дослідниць гендерної історії України не зробила дослідження про жінок і те, що вони робили того холодного листопада і грудня.
Tags: мемуар
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments