Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

гендер і революція

або хто і на яких умовах може робити революцію.

Книгарня-Є Львів
Друзі, а це правда, що львівські автобуси на Київ, які їдуть щовечора від облради, беруть тільки чоловіків?


Іван Свистак
Здається правда.. чув це від депутата ВР, який казав, що наразі не дуже розумно брати жінок - треба налагодити інфраструктуру Майдану і бути готовими до наступів з боку влади..
тому всі "ахілесові п"яти" треба прикривати
Із власного досвіду кривавого побоїща знаю, що на полі де розгортаються дії, жінки- найвразливіша ланка + створюють шум і гам + не готові захищатись. тобто подвійна проблема: окрім того що на "полі бою" це баласт і дезорієнтир, так ще й захищати їх потрібно..
Якщо читають жінки, то не ображайтесь, але ситуація зараз там небезпечна, інфраструктура не дуже налагоджена. Як тільки все обладнають (що буде найшвидшим часом), то, маю надію, дівчата і жінки нас підтримають!!!!!!!!!!!


Іван Свистак
готують польові кухні, інфоцентри - там жінки потрібні...але я б радив ще два-три дні утриматись від поїздок до Києва представницям прекрасної статі.

Marta Barnych
Правда,але якщо дочекатися останнього автобуса, то можуть на відьні місця кількох дівчат взяти.

чи ось ще дивне:

Ліля Мусіхіна
Ніч. Майдан. Барикади. Чоловіки у стані бойової готовності ходять по периметру огородженої території. Люди змерзли і голодні, але бойовий дух не падає. Подекуди бачу, як чоловіки, які володіють бойовими мистецтвами, навчають групи молоді. Жінок мало, допомагають переважно на кухні.
Будинок профспілок. Нескінченна черга голодних чоловіків. Стаю на підмогу. Тисячі і тисячі канапок... Кияни приносять клунки з їжею - ковбаса, сало, хліб, величезні ящики яєць. Дівчата на кухні жартують, що це - найкраща зброя проти януковича, бо падає при першому вцілянні. Ніч минула непомітно. Не повірите, але аж над ранок ми згадали, що так і не познайомилися між собою.
Крик: "Беркут!" І за секунду зал стає порожнім. Вибігаю з усіма. В мені прокидається тваринний страх, трусяться коліна, але біжу з усіма до барикад. Тільки під самою барикадою починаю розуміти, що у мене в руках нема навіть палиці.
Тривога була даремною цього разу. Повертаюся на свій пост, беру до рук ножа і далі починаю годувати людей. Ніч минула непомітно. Ранок. Сіріє. Ніч минула відносно спокійно. кілька годин посплю і знову повернусь. Дай Боже, аби за цих кілька годин не трапилося нічого страшного.


Повернулись із будинку профспілок. Цілу ніч годували повстанців. ґпотрібен хліб і інша їжа. Несіть їжу, медикаменти, допомагайте дівчатам на кухні. Чоловіки, на барикади. Звучить нереально, як з фільму, але зараз так...
Tags: гендер, політика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments