Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

гендер і революція. частина друга

раз.
Олена Бондаренко
В Україні (в тому числі у столиці) затримують виплати державної допомоги мамам з дітьми. Влада скеровує "беркутів" на дітей , які прагнуть жити в цивілізованих умовах, а немовлята - вони беззахисні, їх можна і без грошей на молоко лишити. Добре, коли є тато, бабусі-дідусі, які допоможуть. А якщо мама сама з дитиною й живе на цю тисячу? Пані міністр Королевська - нічичирк...

два.
Марина Довженко
Побачила в неті "Київські дівчата і жінки! Можливо у ці дні вирішується ваша доля! Не зволікайте, йдіть на Майдан! Там дуже багато цікавих, розумних, сильних, гарних і одиноких чоловіків зі Львова, отже є шанс познайомитись! "
і все буде добре)


тобто хлопи намагаються влаштувати своє особисте життя під шумок революції, а виставляють це як бажання жінок. ну і класичне -- доля жінок не має стосунку до долі держави. доля жінок обмежується тим, чи буде в них хлоп, чи не буде.

ну і там за посиланням чергова сумна дискусія, де одна феміністка, одна не-феміністка, але за рівність, і третя теж за рівність, але проти фемінізму.
(цитата з цієї третьої у відповідь про згадку про домашнє насильство:
Вікторія Стах
Цілком згодна! Деякі жінки такі суки і так немилосердно чмирять чоловіків, що я б тим нещасним чоловікам за життя пам"ятники ставила.)

три.
ПОЛОВИНА МАЙДАНУ:(для тих, хто не в курсі -- Людмила Янукович: "Батя, я стараюсь")
Tags: гендер, політика, права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments