?

Log in

No account? Create an account
Mary Xmas: Бо я давно не вірю в силу слова
свобода, равенство, сестринство
Відеоблог без відео 
11th-Dec-2013 09:52 pm
ass
Originally posted by morreth at Відеоблог без відео
Привіт! Це оп’ять Олька Дорошенко со своїм відеоблогом без відео.
Шо мне знов засвербіло? Це одна трогатільна історія, шо її росказав Льова Вершинін с Одеси.

Наш герой Льова, заробітчанин з Одеси.

Хто такой Льова? Ето простий одеський парубок, що зараз проживає у Іспанії. І так палучілось, що Льова работал ким-то вродє начальника іспанського жека в свойом маленьком іспанськом жилмасиві. І до нього прийшов другой український заробітчанин, Василь с Тернополя. Ну, роботи шукать – постригать всякие там кусти, газони, дерева, таке всьо. І Льова його так спрашує: Василю, а ви за Майдан чи проти? А той говорить: за Майдан, бо я Кличка люблю. А Льова такий: за Майдан і Кличка, значіть? Ну тагда виріж мені того Кличка патрет на етой іспанской йолке чи там берьозке у повній подобі. Тіпа, приколовся з пацана. Маладєц, шо тут скажеш.
Нєкоторі люди начали писать, що Вершинін послі етого мудак, і фу таким бить. А я скажу отак: Василь, ти не правий. І не тому шо іспользовал свої садові ножиці не по назначенію. А потому шо неправильно вибрав собі роботу. Ти пішов працювати руками – газони стригти, дерева тощо. А от Льова Вершинін вибрав роботу правильно. Він такий само заробітчанин с України, як і ти, но він определілся в жизні та вибрав собі хорошу спеціальність.
Льова працює російським патріотом.
Єслі падумать, то це сама класна робота для українця сіводня: працювати російським патріотом. От, наприклад, ще один хлопець з Одеси, Толік Вассерман. Тожи простий українець, как я і ти. Але він працює російським патріотом, і єму харашо. Або Сірьожа Лукьяненко. Щоправда, він не українець, він казах. Із Казахстану. Але тожи став працювати російським патріотом, і єму харашо. Ти, як дурак, на Майдані сраку відморожуєш та пизди від Беркута вигрібаєш, а Льова і Сірьожа вкушають хамон в Іспанії і їм харашо.

Льова, Сірьожа і хамон. Ето не Іспанія, ето Роскон, але тожи наглядно.

Хоча треба сказать, шо не так всьо просто. Потому шо Іспанія – ето ж сама западенщина той ужасной Гейропи. То єсть, отважні російські патріоти сидять там, можна сказать, на самом конце. Дальши тока Британія, откуда страшно скаляться Гейндальф та Гейтісс.


Гейндальф знає, що і куди можна застромити російському патріоту


І Гейтісс тожи знає

А гдє ж російському патріоту сидіть, як не на переднім краї. У мене була как-то знакома, тожи російська патріотка, так вона любила так мімаходом сказать: «А на цей міні-брейк ми поєдєм в Швейцарію». Ну правильно, куда ж іще російському патріоту їхати на міні-брейк, у Саратов? В дірєвню, в глуш? Не робіть мені смішно.

Так от, російські патріоти зараз всі тягнуться до Гейропи, робить там свою сложну і важну роботу, захищать честь Росії. А ето ж опасная робота, бо нижня частина задньої половини тіла, яка в простого бидла вроді нас, зветься сракою, там всьо время, навєрно, подвергаїться покушеніям от геїв та мусульман. А хто видів Сірьожу Лукьяненко або Льову Вершиніна, той знає, які там площадя. Больші, чим у меня. А у меня нівроку, як в народній українській поговорке – оберемок. Тобто, руками так обніме чоловік – і як раз руки сойдуться. Кончиками пальців. А в Сірьожі та Льови таке багатство, що ні, не сойдуться. Майдан від Беркута боронить проще, чим такі площадя від гей-атаки. Я не знаю, чесно, як хлопці справляються. Дай їм Бог.


Площадя Сірьожи. Площадя Льови можна вичисліть методом екстраполяції, погледівши на його мармизу

Тому, Василь, послухай доброго совєта от щирого серця: бросай к хрінам свої садові ножиці та становися російським патріотом. У пацанов получілось – і в тебе получиться. Як то кажуть, главноє в танке – нє бздєть.
Comments 
11th-Dec-2013 08:16 pm (UTC)
не получится . Ностаящими Россeйским Потреотами могут быть только украинские евреи...
11th-Dec-2013 09:56 pm (UTC)
Радулова ще...
11th-Dec-2013 09:58 pm (UTC)
ну, вона за шкалою російського зпатріотійщення десь ще на притомних відмітках -- мусить вислужуватись, щоб не погнали назад.
а ці двоє вже давно скацапижжені на всю голову.
This page was loaded Aug 15th 2022, 7:25 pm GMT.