Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

о, тепер мене забанив Андрій Бондар

чи гендер і революція тривають.

він написав пост, який набрав вже 229 поширень, гарний і проникновенний:

Andrij Bondar
Вчорашня ніч на Майдані оголила просту річ: проти влади повстали люди, які навчилися за останні 22 роки жити й виживати без держави. Їм, цим людям, насправді від держави потрібно небагато – безпеки, справедливих податків, зрозумілих правил гри, законності та, звісно ж, свобод. Їм не потрібна влада. Вони спокійно можуть без неї. Їм краще взагалі без жодної влади, ніж із владою, що не може забезпечити атмосферу, в якій насправді вони все можуть зробити самі.

А влада, яка несе загрозу, стягує несправедливі податки, грає без правил, зруйнувала судову систему та наступає на всі можливі свободи, в таких людей викликає презирство й гнів. Властиво, те, як легко цю владу люди десакралізували на прикладі КМДА, свідчить про серйозні наміри йти до кінця у своїх протестах. Це ляпас візантійщині та владній вертикалі, зажраним "батькам", які запропонували цим людям бандитський патерналізм, що спрацьовує з бюджетниками, люмпенами та силовиками, а от з ними – ні. Нам не потрібні ваші подачки, кості й недогризки з ваших столів. Ці люди покинули кожен свою ділянку, за допомогою якої навчилися жити й виживати, й інвестують у свою свободу самі – гроші, час, нерви, сили, пристрасть. Вони можуть усе самі.

Там, на Майдані, живе сьогодні українське суспільство небаченого рівня самоорганізації та солідарності, суспільство, з одного боку, вкрай порізнене й атомізоване – ідеологічно, мовно, культурно, релігійно й класово – а з другого – єдине у речах елементарних: нам не потрібні ваші санкції, ми нічого не будемо у вас просити, ми вас не боїмося, а все самі візьмемо і зробимо. Ось наша модель – Майдан. Ми дихаємо димом свободи, яку самі санкціонували. Політики (сучасні або потенційні), які зрозуміють, що слід виходити з цих простих принципів організації життя, будуючи майбутню країну, і врахують цей настрій, самі матимуть майбутнє.

Мимоволі вимальовується союз індивідуалістів у якійсь макабричній, дивній анархо-ліберально-націоналістичній атмосфері, яким, повторюю, потрібно небагато. Їм потрібна свобода. І кожен у гасло "Слава Україні! Героям слава" вкладає щось своє.

Майдан сьогодні – лабораторія суспільної згоди. Тут є головне, чого не мали аж настільки широкі верстви українства впродовж багатьох років. Згода. Нам не потрібен Батько. Нам не потрібен Лідер. Нам потрібна Воля. Без волі тут не буде ні реформ, ні модернізації.

Українці ставлять намети і зводять барикади від "Беркуту" для того, щоб не копати траншеї. Це також їхня воля. Ось що таке цивілізаційний вибір насправді. Ось що таке європейський образ України. Союз дніпропетровського айтішника і гуцульського пастуха, одеського математика і київського бізнесмена, львівського перекладача та кримськотатарського селянина. Союз самодостатніх.


і купа людей відмітилася під цим текстом і залайкала його:
Користувачам Grigory Naumovets, Антон Санченко, Tatiana Zhurzhenko та ще 392 інших особам це сподобалось.

і лише я, як дурень з писаною торбою, зі своїм простим зауаженням:

Марія Дмитрієва і жодної жінки згаданої в тексті. звичайно, бутєрброди хай розносять. а слава -- лише чоловікам.

Andrij Bondar Маріє, я не можу собі придбати ваш мозок і говорити від вашого імені. Пишіть свої тексти.

Марія Дмитрієва а і не треба. ви все сказали так, як вважали потрібним. я лише зауважую, що у вашій гарній картинці для жінок не знайшлося місця. не переживайте, ви такий не перший і, певно, що не останній.

Andrij Bondar Маріє, як можна примудритись так викрутити ситуацію? Треба мати особливий хист до того, щоб знаходити проблему там, де її немає. Особливий вид конфліктності – доктринерський. Він важко долається і практично не лікується.

Марія Дмитрієва тобто це _я_ викручую ситуацію? чарівно. я зауважую те, що бачу. не більше. чи, може, я погано прочитала ваш текст? і там дійсно згадуються безстрашні бабусі, рішучі студентки, революційні мами родин, перекладачки і журналістки? якщо так, я щиро перепрошу у вас і жодного поганого слова про вас не скажу.

Albert Tsukrenko ...і Марія не подумала про таку просту річ, що перелічені хлопці - реальні персонажі, з якими тусував Андрій на Майдані. а тусував він, що абсолютно нормально, переважно в чоловічій компанії

Марія Дмитрієва і не бачив жодної жінки. а бутерброди залітали йому до рота самі -- як Пасюкові.

Andrij Bondar Маріє, я говорив про осіб обох статей! Ну, як так можна!!!???

Марія Дмитрієва покажіть мені, де це слідує з вашого тексту. бо навіть після третього прочитання я там жодної згадки про осіб жіночої статі -- в будь-якій ролі -- не бачу. а. брешу. є одна особа жіночої статі. влада.

Andrij Bondar Маріє, я перепрошую, але я не маю сил на вас. Ви – просто дурепа. Жіночого роду.

отакі, бляха, в нас інтілігєнти. згадується Андрухович із його кондовою мізогінією.
Tags: гендер, космозоо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments