Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

тим часом в півнично-східних сусідів

11 декабря Новочеркасский городской суд принял решение о проведении повторной экспертизы материалов, представленных прокуратурой, которая требует принудить «зарегистрироваться в качестве агента иностранного влияния» общественную организацию Союз «Женщины Дона». Прокуратура подала иск в интересах "неограниченного круга лиц". Поводом стала программа «Человек имеет право знать», которая финансируется Фондом Макартуров и направлена на информирование населения о ходе реформы органов внутренних дел, а также имеет целью формирование в Ростовской области системы гражданского контроля за деятельностью правоохранительных органов.

Правовое определение феминизму, которое вынесла московская судья М. Серова на процессе по делу о панк-молебне Пусси Райот в ХХС, работает:
"...идеология гендерного равенства, подрывающая основы традиционного гендерного порядка, является «экстремистской», «небезопасной» и «подрывающей устои российской государственности», феминизм хотя и не является преступлением, но несовместим с деятельностью в государственно значимых сферах" -
Е. Костюченко. Мойте руки после суда. Репортаж с очередного исторического процесса [Электронный ресурс] / Новая газета, выпуск № 93 от 20 августа 2012 года.


а у нас не встигло одоробро прилетіти з Москви, як почалося:

На Сумщині оголосили війну «грантожерам»
19-12-2013, 08:30
При Громадській раді створено спеціальну ініціативну групу. Вона вестиме моніторинг діяльності організацій, які, відпрацьовуючи іноземні гранти, зраджують національні інтереси.
Минулого тижня в Сумах була публічно порушена тема грантоїдства. На брифінгу депутат Сумської міськради, голова комісії з питань місцевого самоврядування Ігор Перепека назвав конкретні імена людей, які за рахунок закордонного грантового фінансування підривають політичну ситуацію в Україні та Сумах зокрема.
Обговорили за «круглим столом» цю ситуацію і лідери громадських організацій військово-патріотичного спрямування.
Реагуючи на ці заяви, голова ГО «Супротив» Руслан Богданович виступив із пропозицією створити ініціативну групу, що аналізуватиме діяльність «грантоїдів» та застосовуватиме заходи щодо недопущення деструктивних дій з їхньої сторони. Найактивніші члени Громадської ради підтримали цю ідею і вирішили консолідувати зусилля.
На першому робочому засіданні групи 18 грудня був напрацьований план першочергових кроків роботи з «грантоїдами». Передусім – це подання інформаційних запитів у відповідні служби щодо джерел фінансування організацій суспільно-політичного спрямування. Моніторинг вестиметься за основними напрямками: журналістика, політика, громадська робота.
За словами голови ініціативної групи Андрія Дубковського, питання закордонних грантів має вирішуватися на державному рівні. На часі - прийняття закону про заборону діяльності іноземних грантодавців в Україні. Закон про «іноземних агентів» діє в США та Росії.
«Міжнародний фонд «Відродження», Національний фонд демократії NED, Агентство США з міжнародного розвитку USAID та інші вкладають величезні кошти задля того, щоб нав’язати Україні свої інтереси. Подібні структури нахабно втручаються у внутрішню політику нашої держави, при цьому ховаються за масками демократичних, гуманістичних організацій.
Ми готові закликати до відповідальності перед громадою «грантоїдів», які працюють в Сумах. Називаючись патріотами, ці люди відстоюють інтереси та виконують волю іноземних держав. Прийшов час зняти маски і називати речі своїми іменами», - сказав Андрій Дубковський.


значить, що я маю сказати з цього приводу.
Ігор Перепака, Руслан Богданович і особливо Андрій Дубковський -- невігласи, мудаки і йолопи безмозкі. якщо ви їх знаєте, так їм і передайте, остолопам недоробленим.

а тепер трішки фактажу.

по-перше, головним грантожером у нас є держава. вона отримує кошти від міжнародної спільноти на проведення реформ різних галузей -- і за міжнароднми ж угодами, 5 відсотків цих коштів мають надходити на просування і підтримку гендерної рівності (чого, як ви розумієте, не відбувається). наші чиновники регулярно катаються за кордон для ознайомлення з міжнародним досвідом. і щойно їх міняють на інших -- ці інші так само їдуть за кордон. регулярно.

по-друге, будь-яка програма, фінансована іноземними організаціями на державному рівні, реалізується у відповідності до прийнятих державних і національних програм, законів і нормативно-правових актів.

по-третє, ті гранти, які доступні саме громадським організаціям, можливо отримати лише в результаті конкрусу -- і потім за звітність -- до копійчини -- так виймають душу, що сто разів заречешся взагалі на ті гранти подаватися.
але в багатьох громадських організацій немає інших шляхів отримати фінансування -- бо в нашій богом рятованій країні громадським організаціям заборонено займатися будь-якою діяльністю, яка може породувати доходи. щоб ви не сумнівался.
в нас, звичайно, є й грантові програми місцевої влади -- але там копійки. і за ці копійки вимагається робити і те, і се, і сальто-морталє, і ще й дупу начальству лизати.

зі.
коли по мене прийдуть, щоб мене за мої феміністські погляди оголосити ворогом народу і запхати у тюрму -- ви ж мене згадайте незлим тихим словом.
Tags: космозоо, мудла
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment