Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

наші новини

поки що все йде добре -- напрочуд добре, я б сказала.
я, чесно кажучи, чогось боялася, що все буде значно гірше -- а досі жодного дискомфорту мені вагітність не приносила -- окрім хіба молоцниці, яка ніяк не зникне -- незважаючи на пімафуцин і оті вагінальні таблетки для відновлення мікрофлори.
але вона ледве помітна і не викликає ніяких незручностей, крім роздратування з мого боку що вона ніяк не пройде. ну і груди із ледь не постійно напруженими сосками теж були неочікуваними.
але, в будь-якому випадку, порівняно із жахами, про які я чула від інших, в мене взагалі жодних проблем, пожалітися нема на що.

живіт -- на середині шостого місяця -- досі в межах моїх невагітних форм -- і якщо не знати, то геть непомітно. я влізаю у свої зимові штани без проблем, і взуття поки що теж нормально, не тисне.
часом ловлю себе на думці, як класно бути великою, теплою і м"якою :) мені в моєму тілі приємно і затишно.
обіймаємося з чоловіком кожного разу, як перетинаємось на півдорозі -- чи він до мене приходить обніматись, чи я до нього :)
жабеня в животі тепер рухається не лише ввечері, а і вранці, і в обід. спати не заважає зовсім -- я спати стала ще більше, по 9-10 годин, і ще часом хочеться вдень покемарити, але вдень я намагаюся працювати чи читаю новини з Майдану.
позавчора нарешті відчула жабенятині поштовхи рукою -- бо до цього вони відчувалися лише зсередини.

аналіз на сифіліс передбачувано прийшов негативний, але пані у шкірвендиспансері сказала, що RW реакція тривала більше часу, ніж звичайно, і цей аналіз треба пересдати. я сказала, угу, і вирішила, що я не хочу здавати його ще раз. це 3 години дороги в обидва боки -- і що я з того матиму?
тепер треба здати аналіз на ВІЛ другий раз. і сечу третій раз за вагітність. найскладніше в цьому -- підняти себе з ліжка о восьмій ранку.
мені так себе шкода... але це треба зробити до нового року, щоб ще раз навідатися до дільничної гінекологіні перед святами.

вчора сиділа на інформаційному семінарі у центрі зайнятості і слухала про те, як ми всі повинні йти і шукати роботу бігом! угу, подумала я -- на шостому місяці вагітності в в 38 років -- я прямо зараз негайно знайду собі офіційну роботу, ага прям щаз.

а в животі жабеня копалося :)
Tags: жабеня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments