Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

коли Фаїна Каплан говорить, хочеться, щоб вона сказала ще

Faina Kaplan

Оце дето років 5 уже шо я не можу пройти мимо людини чи групи людей не давши їм свого совєта. Чи то людина розгубилася нащот смисла жизні, чи вона неправильно хранила колготки 50 і більше ден і тепер на них буруб'яшки і ковтяхи, чи вона робе крем на торт - я завжди дам совєт. Якшо людина не хоче мого совєта, я одійду, плюну, а тоді з новой енергієй обясню суть свого совєта, бо я відчуваю відповідальність за людей шо попались мені на шляху.

От на вихідних - дивлюсь люди вибирають лідерів - хіба пройду мимо і не об'ясню як правильно вибрать лідера? І не сподівайся.

Якшо ти хочеш вибрать сучасного цивілізованного лідера європейського напрямку, то ти вибирай не того хто відомий, популярний, активний, добре артикульваний і точно знає куда нада йти, яким шляхом і шо нада робить. Бо ніхто не зна як найeфективніше діять. Шоб знать, як найeфективніше діять, тобі нада така страшна база данних і такі сложні алгорітми, шо такого нема ні в якої закуліси. Тобі не поможе даже якшо ти будеш знать всю правду про всих, їх мотивацію і в тебе буде квантовий компютер, шоб прорахувать всі ходи. Бо де-які немаловажні діючі особи - безумні і ти ніколи не прорахуєш їх дії, навіть провівши квонтитативний аналіз їх нейропептидів Y, інтенсивність секреції адренокортікотропіка і чуттєвість їх рецепторів до глюкокортикоїдів.

В розвинених країнах лідерів груп, адміністратівних одиниць і гуртків обирають за принципом лідер - це людина, що проявля найбільшу емпатію, співчутя, спинним мозгом чуствує страждання, нужду чи просто неудобство інших і швидко та ефективно сприя усуненню причини страждання чи просто неудобства на локальному рівні. Ті люди, шо голосніше за всих кричали, шо нада бросать все і йти визволять кого забрали мусора, допомогать їх родинам, організовувать адвокатів, ті хто лежав в снігу під судом, ті хто просто швидко відрізняють на майдані соромязливих людей, шо нерегулярно їдять і не просять теплий одяг через соромязливість - оце лідери нового зразка. Це ті, в кого емпатія і співчуття щітай закладено у ДНК. Вони не скурвляться ні за яких обставин.

Ізьвінітє єслішо.
Tags: політика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments