Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

звернення до жінок-депутаток ПР і КПУ

Iryna Gerashchenko

Офіційно звертаюся до всіх жінок- депутаток від ПР і КПУ.

Ми чекаємо від вас офіційного , публічного, жорсткого засудження звірячого побиття Тані Чорновіл і вимоги відставки міністра Захарченка. Досить ховатися за партійними знаменами. Побили жінку- громадського діяча, журналіста. По- звірячому. Не має значення, як ви ставитеся до іі діяльності. Ви , як політики- жінки , ЗОБОВ'ЯЗАНІ публічно засудити насильство і вимагати відставки тих, при ком насильство над жінкою стало в Украіні нормою. Ваше мовчання- це не ваш переляк. Це ваше виправдання таких форм боротьби з жінками- опонентами режиму. Це ваша підтримка таких звірств і ваша частина відповідальності. Там є якесь начебто гендерне об'єднання, сформоване ПР? Може його членкині відірвуться від лижних курортів , куршевелів- альп, і засудять знущання над жінкою-активісткою???

Там радниці президента нещодавно бідкалися на ТБ, як вони вночі бігають на Майдан і вдень важко працюють над законами в координаційних групах. Ви вже несете своєму президентові фото побитоі Тані і кричите про неприпустимість ТАК розправлятися з жінкою- громадським діячем? Пані Чепак? ви й досі вважаєте себе журналістом? поміняйте ваш диплом на квиток ПР - буде чесніше. І ніколи не згадуйте, що колись разом з Танею стояли поряд в " Стоп, цензурі!". не ганьбіть своім іменем і згадкою про свою там присутність цю організацію. Там в уряді 3 жінки- міністра. Пані Богатирьова, ви вже подзвонили в лікарню до Тані? Пані Лукаш, ви сказали Захарченку, що міліція і бандити- це не синоніми? Пані Королевська, Ви ще не згоріли від сорому? Чи в вас його не було, як і диплому? Там сьогодні суд по сніжкам, кинутим у спину панянкам в хутрі.
Пані Горіна, Акімова,Бондаренко, Герман, Льовочкіна, ми засудили жорстокість до вас. Де ваш голос ? В Таню кидали не сніжкою... Не вдень, а вночі іі били покидьки, які вільно почуваються в умовах режиму, який ви по- материнськи колисаєте ніжним мовчанням... Кого не згадала- це тому, що в мене немає слів передати все, щотдумаю про вашу попустительську позицію. Кого ВИ захищаєте?
Tags: політика
Subscribe

 • My tweets

  Fri, 15:15: RT @ DrJessTaylor: Woman: I was abused by him World: gonna need some receipts, your phone, DNA, videos, texts, letters, your entire…

 • My tweets

  Thu, 12:51: Отримала подаруночок! https://t.co/CnljSQe2UC

 • My tweets

  Wed, 12:51: RT @ oneofthe6m: Body found in search for missing 18-year-old woman https://t.co/1A70aQTx5Q @ CountDeadWomen @ JeanHatchet @…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments