Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

як ми з"їздили в Луцьк

цього разу чоловік люб"язно погодився поїхати зі мною. поїхали ми одразу після Різдва.
я вдало взяла квитки -- і туди, і назад їхали в купе на нижніх полицях, хоч і в останньому, білясортирному купе.
ковельський поїзд так само приходить в Луцьк о безбожній годині -- о пів на четверту, коли, крім таксі, нічого не ходить.
тому туди ми всю дорогу дивилися кіно -- який сенс лягати спати, якщо о третій тебе все одно розбудять? тим більше, що ми зазвичай десь в цей час спати і лягаємо.

дивилися Дві твердині (режисерську версію), бо Братство Персня дивилися в новорічну ніч. а на зворотньому шляху подивилися Повернення короля.
що я можу сказати. режисерська версія хоч і гарна, але троха затягнута.
Дмитро зауважив цікаву штуку, і я з ним згідна -- Джексон зробив загальний тон трилогії ближчим до казки, а Хобіта (ті обидві частини, що поки що вийшли) -- наблизив до героїчного епосу, тому і перша трилогія, і друга виглядають в приблизно одній стилістиці.
погодилися також, що Елайджа Вуд -- дуже невдалий Фродо. але Вігго Мортенсен у ролі Арагорна -- абсолютно недоречний.
те, як в першій трилогії ведуться бойові дії -- повний швах. вибиває зі стану suspension of disbelief, і починаєш волати на екран.

в цей приїзд ми збиралися всією родиною за столом, ходили в гості до різних хороших людей.
пили з Дмитром зелений чай, дивлячись на панораму старого міста, дивилися серіали, рилися в книжках, занесли в обласну наукову бібліотеку ще одну торбичку наукової і публіцистичної літератури, ну і загалом приємно провели час.

якось так :)
Tags: щоденник
Subscribe

 • я маю мрію.

  притомний велошолом, не дуже наворочений ГоуПро і колонку на кермо, щоб під час прогулянок слухати Мертвого Півня чи Депеш Мод чи "Наші партизани" чи…

 • роверне

  Дмитро всю зиму катався і розвідвував дороги навколо -- і тепер ми катаємося разом -- бо десь місяць тому ми купили мені ровер. я катаюся з куди…

 • вже другий тиждень катаюся на ровері

  який ми купили на пропозицію мого любого чоловіка. маю визнати, це була слушна ідея -- і кататися мені подобається навіть більше, ніж я очікувала.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments