Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

ще про Беркут

Natalia Pylypiuk
Heartbreaking. From a letter to H. Lirnyk

"Про те, чи є у Львові беркут, про настрої тих angry birds у Києві, про різні сторони барикад... Щойно переписувалася зі знайомою... Зі зрозумілих причин, не вказую навіть її імені. Далі цитую її: "Мій троюрідний брат служить в частині ВВ в Києві. Їх вже два дні тримають на Грушевського, вони втомлені, бо стоять там беззмінно і голодні.

Закликаю його під час атаки перебігати на наш бік і щоб агітував інших. Бояться, кажуть, що їх оголосять дизертирами і будуть судити Це хлопці,яким по 18 років. Мій брат з села, в них семеро дітей в сім'ї. Не надто освічена людина, простий хлопець, який закінчив училище і не дуже розуміється в політиці і усьому, що відбувається. Пішов служити, бо прийшла повістка Я вже пропонувала навіть, що ми його десь заховаємо, щоб втікав. А він мало не плаче і просить, щоб не кидали камінням. Він у стоїть у першому ряді. Таємно пише СМС-ки мамі. Думаю, потрібно, щоб батьки цих солдат збирались і відстоювали своїх дітей. Звертались в якісь установи, їхали до Києва Це страшно, бо по обидві сторони барикад українці. В мирний час ми - друзі, родичі, а зараз повинні бути ворогами. Я - хресна його найменшої сестрички і по-людськи мені шкода, бо бути там не його вибір, а з іншого боку усвідомлюю, що мій чоловік, брат і батько також там і кидають камінням в беркут, бо борються за те, щоб в нашій державі щось змінилось. Виходить, що мої рідні воюють по обидві сторони, але найгірше, якщо політики все використають в своїх інтересах і пролита кров виявиться марною У Києві 450 беркутівців зі Львова Ось тобі і бандерівська столиця і солдарність Молоді залякані , а старші як зомбі. Вперто виконують наказ і вірять , що на їх боці закон 100% інформація від колишніх беркутівців. Один з них працює з моїм чоловіком. Львівський беркут в цивільному вивезли до Києва, тут залишилось 10 осіб.

В мого чоловіка працює хлопець , який служив в беркуті, але пішов добровільно звідти, бо каже, що там люди просто сходять з розуму. Те, що вони творять зараз в Києві - наслідок умов, в яких вони служать. Їх навіть в мирний час дресирують як бійцівських собак, щоб злими були. Каже , що 90% мозок давно відбитий Тому не витримав і пішов, а хлопець кремезний і фізично здоровий. Він знає багатьох, хто в беркуті залишився, бо в них там типу всякі свята спільні і солідарність , часто збираються разом. Йому подзвонили батьки декількох бійців і просять, щоб він допоміг щось зробити, щоб повернути їхніх дітей додому Він прийшов з цим до чоловіка, бо чоловік - директор на фірмі і має трохи зв'язки, от що вони дізнались У Львові 450 беркутівців, зараз залишилось 10 решта відіслали в Київ в цивільному. Їх генерал Рудяк бреше про те, що всі на місцях. Я запитала як вони виїхали, якщо частина заблокована, на що мені відповіли, що люди не знають усіх виходів і що частина зараз вся порожня. Частина ВВ вся на місці, а беркут не впильнували.

Батьки пробують вплинути на начальство, щоб повернути беркут назад, але на них не реагують Беркут в Києві назад відступати не буде і до людей не перейде, вони не вірять, що люди переможуть, а якщо зараз перейдуть на бік народу, яник їх потім згноїть усіх. Ті, що поїхали зі Львова також не збираються вертатись, кажуть у Львові їм буде капець від людей Кажуть будуть стояти до останнього, бо бояться трибуналу, якщо переможе яник і людей, якщо переможемо ми Вони відрізані від інформації, в них забрали телефони і майже не годують. Пообіцяли величезні премії і медалі за героїзм Вони отримують інформацію лише від своїх керівників, тому, сама розумієш, що нічого доброго і достовірного там не чують Ще маю перевірену інформацію, що частина збройних сил з Яворова, так звана "залізна дивізія" ще позавчора виїхала на Київ. Це з'явилось в соц мережах, я вирішила перевірити, бо колись жила в цьому районі і маю багато там знайомих. Люди їздили і переконались, що справді їх вивезли на Київ, але дуже хитро, електричками, спочатку до Львова, а потім в напрямку Бродів. Куди далі - не знаю. Сказали, що їдуть на навчання. Чи дуже часто військові ідуть на навчання електричками з пересадками, та ще й цілою частиною? Я писала про це в соц мережах, але чомусь це залишилось непомітним Я не бігаю за піаром і не роблю з себе шерлока хломса, який займається таємними розслідуваннями. Пишу тобі це все, бо точно знаю, що це перевірена інформація.

Знаю, як легко дезорієнтувати людей всякими дурницями, яких повно в неті. Якщо потрібно, то можете назвати навіть моє ім'я, але не знаю, чи люди, які надали інформацію не побояться офіційно про все розказати і назвати себе І ще одне, хочу, щоб знали львів'яни, які дуже часто вважають себе найбільшими патріотами на всю Eкраїну. Мій чоловік з Донецька. Корінний донбасівець, але стільки скільки він робить для звалення режиму, мало хто робить. В нас є сімейний бізнес, крім того він директор на доволі великій торгівельній фірмі, а вдома скоро не буде грошей на продукти, бо все йде на Київ. Галинко, це треба не лише в соц мережах поширити, але й робити щось. Нехай місто знає, нехай міська влада щось робить. Я вже який день переконуюсь, що на майже мільйонне населення, у Львові лише купка людей, які намагаються щось робити. Я тягаю тримісячну дитину з собою на стрийську, на автопробіги автомайдану , а де в цей час здорові львівські чоловіки? Відсиджуються біля телевізорів!"
Tags: політика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments