Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

дві українські революції і мій жж

підведу попередні підсумки.
під час Помаранчевої революції в нас в хаті постійно відігрівалися революціонери різного віку і статі. цього разу ми живемо у Вишневому, і відігрівається тут лише мій чоловік.
минулого разу я проводила майже весь час працюючи і сварячись із противниками Помаранчевої революції у жж. в межах тих дискусій я знайшла чимало людей, які думали так само, як і я -- і ми стали взаємними френдами, а з часом і справжніми друзями в реалі.
щоправда, чимала частка цих людей з часом спілкування зі мною згорнула -- я так розумію, в силу різних причин; ми порозфренжувалися, а дехто з них порозфренжував мене ото вже в цю революцію -- бо я, мовляв, стала ідеологічним рупором фемінізму і всіх задовбла зі своїими бабами та їхніми правами.

а в цю революцію я практично в жоден значний срач не влізала -- крім одного, у феміністках, і то здебільшого сварилася там із киянкою, яка впевнена, що Беркут -- янголи, а протестувальники -- чорти з рогима.
для мене стало нецікаво переконувати росіян -- а в тих росіян, що зі мною не згідні, вистача здорового ґлузду не лізти до мене в жж.

зі.
одна з речей, яку я ціную в людях надзвичайно високо -- це лояльність. і взаємність. і кожного разу, коли я розумію, що людям, які мені подобаються і яких я б хотіла бачити серед своїх друзів і запрошувала до себе додому, до мене нема діла, мені стає дуже-дуже прикро.
в революції це стає іще наочніше. і ще сумніше.
Tags: мемуар, мій жж
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments