Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

страшні бандерівці за давньою звичкою облаштовувати криївки

склять перший поверх Українського дому і заміняють ще радянську каналізацію:

Юрій Левченко
На тлі балачок режиму про банди п'яних мародерів які нищать Київ та взагалі всю Україну (і, як виявляється, ще й винні в девальвації гривні) варто трохи прозвітувати про те, як ми відновлюємо й навіть удосконалюємо УкрДім.
Кілька днів тому вставили всі "бокові" вікна, які постраждали від надмірної відданості псів режиму своєму Пахану. В четвер почали вставляти фронтальні вікна - поки що зробили дві штуки, бо тут складніше ніж з боковими, проте процес пішов - склопакети всі готові й незабаром відновимо весь фасад.
Але ми також замінюємо каналізацію будинку. Старі погнилі чавунні труби, які тут з самого початку, почали просто сипатися й ми стояли перед невтішною перспективою біотуалетів, тому вирішили модернізовувати інфраструктуру по серйозному. Результати ви можете побачити на світлинах, думаю вийшло класно - головне ефективно. Залишилося небагато - каналізацію жіночого туалету, де труби ще тримаються, почнемо робити завтра-післязавтра. До речі, дякую Володимиру Ч. за чудову роботу!
Так що такі справи, товариство. Громада сама піклується про народне добро, й непогано справляється, а хтось розповідає, що революціонери не здатні працювати по господарству.
І, при потребі, протриматися ми тут зможемо не один місяць...

P. S. Такі роботи потребують неабияких витрат, так що якщо бажаєте допомогти УкрДому - приходьте, скринька на вході, або пишіть в приват.
Tags: політика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments