Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

і ще до свята

Andriy Andrushkiv

Про любов.

Апостол Павло, до речі свого роду "тітушко" для перших християн. В історії Християнської Церкви він з"являється по дорозі в Дамаск. Там в Дамаску збирався продовжувати кроваве зарішалово над тими сектантами, які пішли за Христом. Павло по дорозі в Дамаск їде з думкою, "що треба защіщать порядок, защіщать стабільность". Окрім того, Павло не простий тітушко, а тітушко з прокачаними мозгами, з рівнем освіти і можливості вести дискусію на рівні Чечетова, бо ж вчився в школі і знав іноземні мови, більше того в нього був "Римський паспорт". І отакий весь воєн їде в Дамаск щоб виловлювати інакомислячих, щоб чмирити тих, хто пропонує жити по іншому. З тих небагатьох джерел (шкода що в той час не було стрімів), які ми зараз маємо, можемо чітко уявити, що перші християни терпіли фізачну і психологічну наругу мінімум на рівні з тим що ми бачили на відео з Гаврилюком.

І тут хлоп, світло, спецефекти, поява Христа, покаяння тітушка-Павла і поява найплодовитішого апостола-проповідника. Поява першої людини, яка обоснувала і євреям і грекам в чому цінність Христових правил гри з позитивною сумою.

Ну і в контексті сьогоднішнього свята, коли багато і часто говорять, послять і твітять про любов пасувало б згадати слова екс-тітушка Павла. Текст в мої осічасненій версії для тітушок і всіх Вас

Якби я знав результати щоденних кулуарних переговорів, і домовленості в Сочі; якби я міг водомети і автозаки перевертати силою думки, але не мав би любові то був би ніщо.

Якби я нагодував Майдан і Антимайдан і спалив себе як то заявляла одна співачка, то не було б толку з цього.

Любов для тєрпіл, любов мімішна, любов не кидає панти і не пред"являє, не рішає свої вапроси, не дєрзить, не либиться коли діять по бєзпрєдєлу, тащиться від правди, тримає удар, тримається до кінця.

Любов не кончається.

Любові Вам, кєнти


зі.


ззі.


зззі.


Tags: політика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments