Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

А ви знаєте свої вимоги?

Originally posted by Yuriy Bihanskyy at А ви знаєте свої вимоги?
Виснажена, розгублена, зібравши залишки сил жінка зриваючись на сльози звертається до Майдану. Невпопад і непідготовлено, але щиро вона дякує присутнім за те, що їх вимушена боротьба за незалежність подарувала свободу і їй теж. Багато хто із присутніх на площі мовчить, їх настрій відображає сплеск активності фейсбучників, що знову прийшла Юля з косою, що не для неї стояли, тільки не в президенти! Зараз наклепаємо колажів і статусів і піднімемо хвилю протесту ...

Ви серйозно? Ви прогнали сраною мітлою банду озброєних гопників, ви патрулюєте Київ так, що це зараз саме безпечне і спокійне місто в світі, ви на останні гривні скупили всі запаси в аптеках і роздали їх по лікарнях міста, але все ще боїтеся, що прийде черговий князьок і поневолить всіх на хрєн?

Просто тому, що ви чекаєте князька порядного, не зробить вас вільними. Ніяка люстрація не допоможе, поки в голові сидить страх начальства. І ставте Садового чи Богомолець на чолі країни, ваші інстинкти будуть вперто підштовхувати сьогодні ще пристойних людей в золотий унітаз до павичів.

Офіґівша від побаченого Юля закликає Майдан не розходитися, поки ваші вимоги не будуть задоволені, а ви знаєте свої вимоги?

Я хочу, щоб Майдан був інституціоналізованим - що б голос народу завжди був чутний. І для цього не потрібно тримати кращих людей країни на вулиці, а прописати його в нашу законодавчу систему, щоб він став частиною нашої системи державного управління.

У країні з тьмяніючими, але все ще золотими мізками натовпу світлих голів працюють над сучасними системами управління, прямою демократією, електронним урядом, звітністю в реальному часі ...

Прокиньтеся, уявіть собі світле майбутнє і не бійтеся його втілювати. Інакше все було даремно.

Glib Buriak
Tags: політика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments