Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Пам'ять загиблим... /пропозиція щодо Луцька/

Originally posted by gerrasim at Пам'ять загиблим...
Революція ще не перемогла, але вже починають міняти назви вулиць, майданів. Намагаються вшанувати пам'ять людей, котрі вже ніколи не побачать, як скористаються сучасники тим, за що вони заплатили найвищу ціну.
Мені не подобається, коли змінюють назви населених пунктів чи вулиць. Міста розвиваються, і ніхто не заважає закласти новий район з назвами вулиць на честь кожного загиблого. Бо змінюючи назви, ми відмежовуємося від своєї історії, якою вона не була б.
І з приводу цього народилась в мене така ідея: колись мер Кривицький розібрав старий фонтан в центрі міста, щоб побудувати новий, найсучасніший, з музикою та підсвіткою. Навіть на якесь свято притаранили в центр гумовий басейн, де встановили і колонки, і лампочки, щоб показати людям, яке то чудо буде в нас. Але часи минають, а той розібраний фонтан і досі як більмо на оці в самому центрі міста. Так от, коли все вляжеться і життя стане спокійнішим та прогнозованішим, можна зробити цей фонтан на пам'ять Небесної сотні. В центрі композиції хлопці зі щитами і в будівельних касках стоять у весь зріст, героїчно дивляться в небо і своєю рішучість заявляють, що жодний бандит, корупціонер чи ще якесь падло ніколи вже не буде панувати на цій землі.
Або можна зробити іншу композицію: з одного боку колонна мітингувальників, з іншого ВВ та водомет. З водомету у бік протестувальників б'є вода. В руки революціонерів та в стволи міліції можна вставити водяні "плювачки", які випускають короткий струмінь води, і там, де вона потрапляє у воду, вгору здіймається фонтан, який підсвічується або жовтим, символізуючи "коктейль Молотова", з іншого синім (сірим), як газова, світлошумова граната.
Tags: політика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments