Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

про російськомовних і україномовних в Україні

Брати Капранови

До уваги тих, хто для єднання раптово перейшов на російську. Освіжіть правопис, особливо вживання "не" і "ни", "тся" і "ться", безударні голосні та "не" роздільно або разом. Російська мова - неповноголосна, при писанні не варто орієнтуватися на вимову. Але не нітіться: усім відомо, що хохли смішно розмовляють українською. Вони вапще смішні.


я кожного дня отримую нові підтвердження тому, що написала тиждень тому про російськомовних.
вони -- а також українські російськомовні росіяни і росіяни-експати -- які щодня закликають - Росіє, нас тут не ображають, нам тут добре, не треба нас захищати -- (мало того, що вони мене дратують до сказу -- але з цим я можу жити, мене більшість людей дратує своєю тупістю, я звикла) не розуміють однієї простої речі.

їх вже використали -- і як використаний презерватив, їм одна дорога -- на смітник.
все. тепер байдуже, чи вони переходитимуть на українську (в чому я особисто сумніваюся), чи висловлюватимуть свій протест -- війна вже не на порозі. війна вже в нас в хаті.

і тепер ясно, що ця війна не про російськомовних. вона про україномовних. про бандерівців і страшних-жахливих фашистів. про нас.
щоб нас не було.

дякую, любі російськомовні. ви свою справу зробили. донилися. буде вам тепер і російська преса і ТБ, і освіта російською без жодного натяку на українську -- а головне, в школах не треба буде вчити таку огидну страшну історію України, яку самі українці без брому читати не можуть.
а ще російське правосуддя, російська міліція, російська свобода слова і російська медицина. але ж тепер ваші мовні права захищено, на що вам скаржитись?
Tags: війна, мовна політика, націоналізм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 34 comments