Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Тренінг «Роль медіа у подоланні гендерних стереотипів і дискримінації»/ Київ, 27-27.03 / Львів, 1.04

Тренінг «Роль медіа у подоланні гендерних стереотипів і дискримінації»
Тренінг відбудеться 27-29 березня у Києві і 30 березня – 1 квітня у Львові.

Участь у тренінгу дозволить учасникам покращити журналістські навички, підняти рівень обізнаності з гендерних питань. Після проходження тренінгу учасники зможуть долучитися до інформаційної кампанії в медіа на тему ролі жінки в політиці та матимуть можливість створювати матеріали та публікувати їх у своїх ЗМІ та на веб-ресурсі проекту на гонорарній основі.

Групи учасників тренінгів формуються на конкурсних засадах. Цільова аудиторія проекту – журналісти всіх типів ЗМІ всіх регіонів України, які мають певний рівень досвіду з означених тем.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Передбачені кава-паузи та обіди. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат за проїзд. У разі відбору на навчальний захід участь в усіх його сесіях без виключення є обов'язковою.

Для участі у тренінгах необхідно заповнити анкету-заявку онлайн, а також надіслати 1-2 найкращі роботи за останній рік на тему захисту прав людини, просування гендерної рівності або подолання стереотипів у суспільстві до 12:00 17 березня. PDF-файли або гіперпосилання на ваші роботи надсилайте на адресу irrp.org.ua@gmail.com.

Зареєструватись на участь у тренінгах можна тут


from MX:
от мені цікаво, чому мене не запрошують такі тренінги проводити? і зуб даю -- вони на цьому тренінгу ані слова про політкоректність не згадають.
Tags: анонс, права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments