Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

про громадський транспорт

я неодноразово читала в жж і чула від вагітних жінок, що протягом вагітності -- особливо коли стає добре помітно пузіко -- до них постійно чіплялися люди. з порадами. чи доторкнутись до пузіка -- з дозволу чи без.
мені було цікаво, чи до мене чіплятимуться.
і от зараз, на 35 тижні (за місяць вже має відбутися велика подія. сподіваюся, воєнні дії до того часу не почнуться і ми встигнемо спокійно доїхати до Луцька), я можу сказати, що жодна стороння людина не намагался мені ані давати порад, ані чіпати моє пузіко.
я так розумію, це завдяки тому, що в мене нарешті відросла заточка поперек себе ширша із вбудованим виразом "Нєвлєзай-убьод", плюс люб"язне товариство коханого чоловіка срияє тому, аби до мене не чіплялися.

але мені було цікаво -- на якому етапі мені почнуть поступатися місцем у громадському транспорті -- бо зараз якраз такий період, що я можу спокійно сидіти і не перейматися тим, що я мушу комусь поступатися місцем.
так от -- сьогодні в метро я стояла пузом в обличчя трьом людям -- хлопу і двом жінкам. 4 зупинки поспіль. мені ніхто не поступився місцем.
в суботу ми їхали набитою маршруткою в місто -- і десь піддороги моє пузо висіло над книжкою в хлопа, який сидів і читав про те, як США планують захопити весь світ. він підвівся за одну зупинку від своєї і люб"язно запросив мене сісти. сказав, що зачитався. угу. ми з чоловіком обговорили цей випадок і вирішили, що на повноцінне поступання місцем це не канає. десь на третину випадку.
а сьогодні, коли я сідала на маршрутку біля Виставкового, огрядна тітка тупо відіпхнула мене від дверей і сама полізла вперед з усіма своїми клунками. це при тому, що я ходжу пузом вперед (бо жабеняті не подобається, коли я не тримаю спину рівно і одразу починає випихати кінцівки). від щирого серця побажала їй всіляких негараздів.

нє, ну я розумію, що я їжджу в транспорті раз чи два на тиждень і тому мало даю людям можливостей поступатися мені місцем -- але чого ж я попруся кудись їхати, як мені навіть місцем не поступаються?

добре, що я почуваюся добре і мене не нудить. а то довелося б з ними сваритися.

зі.
я зараз важу на 1 кг більше, ніж до початку вагітності. тобто 106 кг. подивимось, що від мене лишиться після пологів.
Tags: жабеня, права жінок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 54 comments