Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

погана в нас революція. негідна.

і лівим вона не подобається, і феміністкам, котрих на Майдані не було, ми теж не догодили --

-- і тим, які там не було, бо вони росіянки, які живуть не в Росії -- але в нас погана революція, бо вона не феміністська:

lubava

Украина потеряла своё будущее не вместе с Крымом. Украина сдала будущее добровольно в самом начале майдана. Когда вместо светских разговоров о правах в европейском понимании и левой символики, если точнее, вместо радужного флага и зеркала венеры - на сцену вынесли иконы и вывели попов, когда женщинам велели идти к сцене танцевать и петь, а мужчинам велели идти на баррикады, после чего включили национальный колорит.

Ничего непредсказуемого дальше не случилось. Победила дружба. Патриархальные идиоты с двух сторон начали единиться в стремлении уничтожить власть, чтобы стать властью.

Ничего непредсказуемого дальше не произойдет. Не появятся на майдане - или на Украине - стихийные силы добра и не начнут общественный диалог о том, что такое права человека. Просто потому что не было и прежде никаких предпосылок к появлению в пост-совке сил добра:)


всьо, просерли всі полімери. закордонні феміністки нас не схвалюють.

-- і тим, які туди не ходили, бо це ж бендерівський шабаш (на жаль, не можу знайти посилань, але панянка київська. ми з нею мали малоприємну розмову у феміністках) -- і коли мій чоловік порівняв нинішню українську ситуацію із зґвалтуванням -- як на мене, цілком доречно і коректно -- вона записала його в мачисти і вирішила, що його пост -- це випадок хлопояснення (це коли чоловік пояснює жінці -- ні сіло ні впало, без прохання з її боку чи будь-якої в тому потреби, щось, на чому вона знається, а він ні, але він все одно переконаний, що він все знає краще. оригінальний термін англійською -- mensplaining)/

зацитую:
Mansplaining
Мачисты с радостью начинают болтать об изнасилованиях, когда им это выгодно. Например, для того, чтобы показать всю мерзкую сущность врага, прижучить неугодных оппонентов или подпитать патриотические чувства единомышленников манипулятивными метафорами. Мерзость.
Феминисткам привет.


в коментах -- особисті наїзди, пересмикування та інші малоприємні речі.

добре, що я давно змирилася із тим, що я мізантропка. а то було б боляче і сумно усвідомити, наскільки я не люблю людей. навіть феміністок.
Tags: космозоо, фемінізм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments