Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

два експіріенса одного дня

я ж була вирішила у спільноті feministki не писати і не коментувати -- занадто багато агресії від тих, хто начебто зі мною по один бік барикад. але ж ото днями простітуткаКет вирішила потовктися по моєму фото, і в той старий пост із катером понабігало всяких різних. кому відповідала, чиї коменти просто терла. ну то таке.

вчора мені підкинули посилання на закритий пост в тих самих феміністках, в якому одна пані поділилася ідеєю -- що хоче зробити музей народного костюму народів Росії. і виклала фотографії для прикладу. 4 фото. і пояснила в коментах:

Сверху вниз - праздничный костюм вдовы из Полтавской губернии. Я это фото про себя называю "Солоха".=))))
Второй костюм - Вологодская губерния.
Третий - замужняя жительница Киевской губернии.
Четвертый - замужняя гуцулка.


я її питаю, мовляв, а це нічо, що три з них до Росії стосунку не мають?
вона, нічтоже сумняшеся, це нічо, бо вони створювалися в Російській імперії.

а в самої в жж -- пости про те, що Бандера і Шухевич уроди. і що те, що відбувалося в Україні останні місяці -- це остаточне вирішення рускава вапроса.

я з того дещо прифігіла і написала таки у феміністки пост. підзамочний. про те, що мене дивує, як у феміністок поєднуються феміністські погляди та підтримка імперської політики. на прикладі цієї пані.

і навіть на пальцях пояснила, про що мені йдеться:
данный пост является иллюстрацией к давнему наблюдению, сделанному индийскими феминистками, а потом подтверждённому феминистками многих других колониальных наций:
постколониальные феминистки вынуждены -- по факту -- бороться на три фронта: и с мужчинами своей нации за права женщин, и с мужчинами имперской нации за свои права угнетённой нации и за свои права женщин, и с феминистками имперскими -- за свои права угнетённой нации.


ви не повірите, там зі вчора вже майже 800 коментів. упд. майже 900.
частина людей зі мною погоджується. ті, що живуть не в Росії, а також декілька росіянок. (до речі, дякую тим, хто висловили згоду зі мною -- я знаю, що я права, але завжди приємно знати, що я не одна, хто бачить цю проблему)
а ще купа народу звинувачує мене у травлі, образі харошої людини, розпалюванні міжнаціональної ворожнечі і русофобії.
кажуть, грязь і гадасть. і що я сприяю конфліктам між феміністками, угу.
також знову мене попрікнули моїм вішлістом. із шикарним формулюванням:

ТС не в состоянии спокойно, без оскорблений обсуждать любой вопрос связанный с Украиной.
Правда в ее заглавном посте в ЖЖ написано, что она с радостью пример в дар от российских женщин нужные ей книги и другие вещи, но, очевидно, только если при этом они будут восхвалят Украину и обсирать Россию.
Но книжки русские ей не зазорно хотеть, что вы.


ну там багато проекцій, попрікань і наїздів, мовляв, я змушую росіянок платити і каятися, і ставлю їх на коліна і примушую відчувати почуття провини. я вам кажу -- там повний комплект психзахистів, хоч зараз у підручник.
при чому вилитих не лише на мене, а й на інших _неросіянок_. наприклад, жінку з Узбекістану, яка зауважила, що імперськість росіян очевидна всім навколо, крім самих росіян, -- молода просунута феміністка! -- попрікнула, що не їй говорити про рускіх.
ну і сама панянка, через яку все закрутилося, заявила мені, що вона зі мною не буде спілкуватись, поки я не вибачуся за своє хамство на її адресу.
ну то таке.

до речі, попередні мої пости на цю тему у феміністках -- раз і два. може, були ще, але я не пам"ятаю.
треба, треба буде сісти і написати про постколоніальний фемінізм в умовах України.

шкода, що стартовий пост тої пані закритий -- мені було б цікаво подивитися, які ще коменти з"явилися б під моїм постом про черговий прояв імперської чумки серед російських феміністок.

отже, експіріенс перший був дещо абмівалентний -- я не чекала такого дикого ажіотажу (і такої кількості звинувачень у русофобії), але була приємно здивована тим, скільки росіянок російської та інших етнічностей зі мною погодилися і говорили про свій досвід.

а другий експіріенс був дуже приємний. от чесно. я досі ходжу і шкірюся на всі свої 30, чи скільки її там, зубів, від задоволення :)
morreth обурилася постом простітуткиКет про феміністок. отим, який в мене згаданий на початку. і написала про це злобний пост. в коменти до якого прийшов якийсь хлоп, який переконаний, що жінки повинні бути приємні його оку і докладати зусиль, щоб він вважав їх сексуально привабливим. ну як завжди.
і почав висловлюватися на мою адресу -- нєліцєпріятно. і тут купа різних жінок --- при чому не лише тих, з якими я давно у взаємних френдах -- як почали його строїти! і стільки гарного про мене наговорили, я була розчулена.
приємно знати, що мої зусилля не зникають непоміченими і неоціненими.
отакої.

там, правда, одна панянка сказала про мене, що я той ще персонаж, на кшталт тих євреїв, які можуть викликати антисемітизм навіть у батьків сіонізму, але я так і не змогла згадати, чи я її знаю і чим встигла дошкулити, тому не стала перейматися -- і досі радію тому, скільки людей вважає мою роботу важливою!

ото пішла нарешті працювати.
Tags: права жінок, фемінізм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 58 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →