Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

15-й Літній інститут з американознавства

15-й Літній інститут з американознавства

“Захищаючи різноманіття – Історія руху за громадянські права та права людини у США”

з 26 по 30 травня 2014 року у Львівському національному університеті ім. Івана Франка

Відділ преси, освіти і культури Посольства США, у співпраці із Львівським національним університетом імені Івана Франка оголошує конкурс для участі у 15-му Літньому інституті з американознавства присвяченого питанню історії руху за громадянські права в США та як він вплинув на інституціоналізацію процесу захисту прав людини урядом США. Інститут відбудеться 26-30 травня 2014 р. на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. 30 викладачів та науковців з вищих навчальних закладів України, юристів та журналістів зможуть взяти участь у роботі інституту на основі відкритого конкурсу.

Останній день подання заявок: 30 квітня 2013 р.

Ця інтенсивна програма включає в себе лекції, семінари, дискусії, моделювання / рольову діяльність та інші заходи, що дозволять учасникам протягом цих днів повністю зануритися у атмосферу Американських Студій. Лекції та дискусії будуть проводитися американськими професорами і робочою мовою буде англійська мова. Програмою літнього інституту не передбачено обговорення питань методики викладання англійської мови та лінгвістики.

Успішні кандидати повинні бути:

Молодими викладачами вищих навчальних закладів України, які викладають або розробляють курси з американських студій, що включають проблематику літнього інституту.
Молодими науковцями, юристами та журналістами із досвідом, або сильною мотивацією до вивчення питань, що стосуються прав людини.
Вільне володіння англійською мовою.

Як взяти участь у програмі:

Заявка на участь складається з аплікаційної форми, рекомендаційного листа, та детального мотиваційного листа, що засвідчує кандидат глибоку зацікавленість кандидата в участі.

Бланки анкет можна отримати на веб сторінці Посольства США http://ukraine.usembassy.gov або електронною поштою за адресою ShyloLP@state.gov

Перевага буде надаватися кандидатам, які ще не брали участі в попередніх літніх школах з американознавства, що проходили за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Учасники будуть забезпечені проживанням та харчуванням під час проведення Літнього інституту.

Транспортні витрати на дорогу до Львова програмою не покриваються.

Реєстраційний внесок 50 гривень сплачується учасниками під час реєстрації у Львові

Заявки на участь прийматимуться до 30 квітня 2014 р. електронною поштою на адресу: ShyloLP _сабака_ state.gov
Tags: анонс
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments