Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Фаїна Каплан, як завжди, смалить напалмом

звідси
Faina Kaplan

Почєму я не буду миться с милом
____________________________

Однім словом: за....єбало!
Ета історія повторяєтся. Ми же уже милісь с милом мєсяц назад, і каков результат? А очень печальний. Ми опять вимазалісь. В головє - жир і пєрхость, под ногтямі грязь.
Ну хорошо, ми повєрім етім компаніям по проізводству моющіх срєдств, купім єщьо мила і помоємся. Да, ми смоєм стариє бактеріі. Но на іх мєстє тотчас появятся новиє. І оні могут оказаться даже єщьо хуже чем прєдидущіє: СПІД, холєра, сіфіліс, малярія. Хотяби к старим бактеріям організм уже прівик, ми знаєм чего от ніх ожидать.

У меня нєт доверія к моющім срєдствам. Ви відєлі іх рекламниє лозунгі? "Нє мил Альоша рукі с милом - в результатє стал дєбілом!" К кому оні обращаются? За кого оні нас прінімают?
Пока нє будет нормальних лозунгов, я миться не буду.

Да, я знаю, что єсть страни, в которих люді моются каждий дєнь і раз в год оні проводят полную дезінфекцію і дератізацію помєщеній. Но давайтє посмотрім правдe в глаза, что ім ето дало? Ви відєлі, какой у ніх уровєнь бєзработіци? Іх спасла гігієна?

А єсть такіє страни, шо оні уже забилі запах мила. І у ніх там стабільность. Брат там жівет, говоріт, что намного луче чем у нас.

Чєм миться і чістіть грязь із-под ногтєй бєз толку, я лучше сделаю что-то полєзноє. Надєлаю котлєт, поіграю с рєбєнком

Чому я і моя сім'я не будемо мити руки з милом
_______________________________________

Бо нема довіри до мила, ось чому. Чистота - вона в серці, у душі, а не поверхнева. Чистота завжди з тобою, вона в середині тебе, її не знищеш.
Я краще почитаю "Кобзаря", чим без толку шкребти мочалкою. Коли з'явиться таке мило, що ти раз помився - і ходиш чистий хоча б років 10, тоді мені не шкодa буде своєї праці. Доки такого мила нема, я і моя сім'я будемо плекати унутрішню чистоту.

А ви бачили гаслa тих компаній миючих засобів, шо піаряться на нашій нелюбові до бактерій? Вони нас використовують. Безсоромно і нагло використовують нашу любов до чистоти. Піаряться на нашій перхоті і бруді. Чому нема нормального національного бренду мила із гаслoм "Не засираймося, бо ми того варті?" Я не бачу сенсу в тому щоб митися за будь-яку ціну. Ми до цього не готові, в нас нема нормального мила і нормальних гасел. Покажіть мені таке мило щоб мені не довелось митися знову через тиждень, тоді я побачу в цьому доцільність.
Tags: всюду жизнь
Subscribe

 • дуже знайомо

  з башорга. Клиент: - Мне нужно что бы за эти выходные доработали этот проект! Я прекрасно понимаю что вы не работаете по выходным.Но все же…

 • нарешті правильний тест

  How Misandrist Are You? мій результат: You checked off 46 out of 64 on this list! You’re well on your way to becoming the misandrist you’ve…

 • в продовження (і, сподіваюся, закінчення)

  оцього Абьюз тім запропонував подавати формальну скаргу ( formal legal report), а хлопчик перепост з моїми фото просто закрив. відповідно, скаргу я…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments