Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

гендер і революціяAndrij Pavlyšyn
Дорогі друзі! Скоро Пасха, Великдень. А потім обливаний понеділок. Це один з найбільш напружених у Львові днів. Уже багато років цього дня вмонтована в місцевий криміналітет і праві політичні партії кремлівська агентура провокувала принизливі погроми, обливаючи на вулицях жінок і дівчат водою. Здавалося б, нічого страшного, але настрій зіпсований у десятків тисяч людей, свято дискредитоване, а московська пропаганда має гарну картинку про "варварські" звичаї "недолугих" галичан.

Цього року становище ще гірше. На Сході та Півдні СБУ регулярно затримує російські диверсійні групи, завдання яких - спровокувати сутички та влаштувати там спроби державного перевороту. У нас на Львівщині також діють подібні групи, з іншим завданням - стимулювати тривогу, стрес, постійний неспокій, а по змозі спровокувати конфлікти на релігійному та національному ґрунті. Досі громадськості вдавалося блокувати усі можливі провокації. Але готуються наступні.

Маю певні підстави припускати, що на обливаний понеділок у Львові шикується масштабна провокація. Деталі мені невідомі, але всі ми знаємо, що фантазія в кривавих спадкоємців Дзержинського дуже багата.

Вважаю, що вже тепер варто починати про це говорити, аби запобігти лихові. Кожен "поливальник" з відром чи пластиковою пляшкою води в руках у цей день на вулицях міста - потенційний агент окупанта. Повстанці влаштували революцію гідності не для того, щоб принижувати гідність співгромадян!

На фото: жертва минулорічного погрому на обливаний понеділок


і далі коменти:

Богдан Панкевич Маємо Автомайдан, Веломайдан, Народну Гвардію, Самооборону і ще купу добровільних небайдужих людей. Давайте поширимо ідею - всім вийти у вишиванках в понеділок 21.квітня на "Патролювання Людської Гідності" проти надмірних і диких рагульських звичаїв. А що традиція є здоровою і правильно втілена - приносить радість, то вводимо дозвільну дозу одноразового обливання в межах 50-100гр. Можна і для "внутрішнього вживання"

Andrij Pavlyšyn Але тіко з наступним покаранням - женитися на ній і жити в шлюбі не менше 20 років

це він так жартує, але мені особисто такі жарти геть не до смаку.
Tags: космозоо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments