Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

для тих, хто слідкує за нашою вагітною епопеєю :)

жабеня все ще у пузі і нікуди не поспішає. до очікуваної дати пологів лишилося два дні -- а жодних ознак того, що воно зібралося назовні, нема. м"язи живота час від часу розважаються -- напружуюься смужкою -- то знизу живота, то збоку, то ще десь, і тягнуть -- хвилину, дві. пахові зв"язки чомусь болять, лише коли я вночі повертаюся з боку на бік чи коли я встаю з крісла. коли ходжу -- не болять. зовсім. досі ані печії, ані запорів, ані геморою. от що значить добре їсти, добре спати :)

тиск, як завжди, низький, ноги попухлі цілодобово незалежно від того, наскільки високо і довго я їх задираю і чим мащу.

застуда майже пройшла -- але голос все ще як з базару :) хрипкий і низький :) і з сьогодні почну знову робити дихальну гімнастику -- бо до цього практично тиждень я її робити не могла -- від глибоких вдохів боліли легені.
вчора навіть ходили гуляти. сьогодні, сподіваюся, теж підем. в парку краса і сила, дерева цвітуть, пташечки цвірінькають, сонечно світить, москалик на гілочці гойдається, дрібничка, а приємно

все в пологовий вже акуратно упаковане і складене -- ну, крім ноута.
я вже навіть попустилася. то була нервувала, а тепер попустилася. коли народиться, тоді і буде.
часом все ще бувають напади паніки і страху, і тоді Дмитро мене заспокоює і каже, що все буде добре. в нього феноменальний талант говорити так, що йому одразу віриш.
і мене попускає.
Tags: жабеня
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments