Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

Автомайдан України, Луцьк, провів корисну акціюШановні УКРАЇНЦІ!

Сьогодні, 09.04.2014 року активісти ГО «Автомайдан України», «Правого Сектору» та «Самооборони Майдану» провели попереджувальну акцію проти підтримки фінансування Російської Федерації мешканцями міста Луцька. Представники даних громад відвідали такі фінансові установи як «Сбербанк Росії», «БМБанк», «Промінвестбанк», «ВТБ Банк», «VS Банк» та «Русский Стандарт».

Керівники ГО «Автомайдан України», «Правого Сектору» та «Самооборони Майдану» вручили представникам Банків у Волинській області звернення із конкретними вимогами.

«Ваш банк належить країні, що окупувала Крим та готується до активних бойових дій на іншій території України. Таким чином, банк приймає участь у фінансуванні антиукраїнської політики Кремля, армії та спецслужб РФ, сепаратистів тощо. Тобто, Ваш банк є агентом ворожої держави, а його співробітники, свідомо чи ні, є колаборантами.

В зв’язку з вище викладеним, громадськість Волині вимагає терміново припинити будь-яку діяльність Вашого банку на теренах області та зняти вивіски.

У разі невиконання вимог добровільно, ми готові вдатися до всіх потрібних заходів для унеможливлення діяльності Вашої установи».

Сподіваємось на розуміння з боку керівництва банків та швидке вирішення питання про виконання даних вимог, оскільки працівниками цих установ є пересічні УКРАЇНЦІ!!!

І пам’ятаймо, користуючись послугами фінансових установ РФ ви підтримуєте окупанта!
Tags: війна
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments