Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

звіт про наші перші кілька днів вдома

по-перше, вдома добре. можна відчиняти вікна, спати коли хочеш (але ж я не сплю, бо намагаюся працювати), виходити на вулицю -- хоч і недалеко, бо шов досі болить, і чоловік і мама постійно поруч :))
по-друге, жабеня набирає вагу. в неї вже трішки округлилися щічки :) сьогодні їй півмісяця -- а таке відчуття, ніби вона завжди волала поруч зі мною :) але, коли я її не бачу більше ніж 20 хвилин, то вона може зникати з моїх думок.
по-третє, шов заживає добре, але з одного боку він почервонів і муляє. Дмитро його мастить ранозаживляльною маззю кілька разів на день.
по-четверте, молоко досі нікуди не витіка, але, зважаючи на те, що мала на мені висить по 40 хвилин на кожній цицьці, щось вона звітам висмоктує. вночі вона здебільшого спить і будить мене рази три-чотири на предмет пожерти. чомусь може посередині годування виплюнути цицьку і почати крутити писком, намагаючись зловити сосок. хапає і відпускає. при цьому розмахує рукима і ногима, що твій вітряк. вчора пару раз їла всього по 10 хвилин -- і засинала на кілька годин. я навіть попрацювати встигла.
а може заснути в процесі і потрошку смоктати крізь сон. а може випустити сосок і видно, що заснула з повним ротом молока :)
смокче зараз набагато потужніше, ніж навіть тиждень тому. при тому, що я намагаюся прикладати її так, як книжка пише -- сосок в піднебіння, ареолу в рота, всі діла -- зараз годувати дещо більш боляче.
гадаю тепер, яку мазь краще взяти для сосків.
якщо я правильно пам"ятаю ваші рекомендації -- то бепантен чи ланолін, так?
Tags: жабеня, щоденник
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 49 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →