Mary Xmas (maryxmas) wrote,
Mary Xmas
maryxmas

 • Music:

трішки буднів

вигулювали ото малу в кенгурусіа це вчора зранку -- я її годувала (з шостої до дев"ятої ранку :), а потім тримала сидячи, щоб вона випустила бульку


Дмитро з мене сміється -- що я як Масяня і її дитина -- маю з малою однакове обличчя :)
пристойніший варіант:


це ми ходили в місто -- забирати мій лікарняний.
нас дорогою прихопив дощик, і ми зайшли у кав"ярню хряпнути кави (я тут п"ю какао, якщо кому цікаво) і сіли за столик на вулиці / під дахом. поки Дмитро ходив робити замовлення, мала почала комизитись, і я взяла її на руки. і тут вона розплакалася. і я, не кладя охулки на руку, хопа -- і дала їй цицьку :) я вже давно збиралася щось таке зробити. мала поїла, я попила, тато дерябнув своє еспресо, і ми пішли далі. я чоловікові кажу -- от диви, я її хвилин 15 годувала, і ніхто мені не сказав жодного поганого слова! а він такий -- угу, а весь цей час поряд з тобою сидів здоровенний неголений чолов"яга -- хто тобі що скаже?
для чистоти есксперименту треба буде зробити те саме, але без нього поруч :)

а сьогодні ми намагалися прописати малу в моїй хаті, щоб подати документи на отримання дитячих грошей -- але це ще той квест. добре буде, якщо ми її хоча б з другого разу пропишемо. тут величезні черги у паспортний стіл, працює одна паспортистка, і все дУУУУже повільно і дУУУже через дупу.
Tags: жабеня, фото, щоденник
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 30 comments